مقایسه محصول

Wi-Fi،رهنمودهایی برای والدین

فهرست مطالب

مودم Wi-Fi ، رهنمودهایی برای  والدین

در بهترین حالت، اینترنت دروازه فرزند شما برای دستیابی به دانش بی حد و مرز است. این را پرفسور فناوری آموزشی Sugata Mitra نیز می‌گوید – او می‌گوید کودکانی که با خیال راحت به اینترنت دسترسی پیدا می‌کنند نسبت به کودکانیکه به‌صورت آفلاین می‌آموزند، “یاد می گیرند که زودتر و بهتر بخوانند” ، “اعتماد به نفس خود را بدست می‌آورند” و “آنچه را که مدت هاست که تحقیق کرده اند حفظ می کنند”.

wifi 2 4 ou 5 ghz quelle frequence choisir pour bien capter internet 300x225 - Wi-Fi،رهنمودهایی برای  والدین

مودم Wi-Fi
www.ddcpersia.com

اما وسعت اینترنت ذاتاً با ملاحظات جدی، از جمله پیامدهای زمانی، محافظت از بدافزار و قرار گرفتن در معرض محتوای نامناسب همراه است. نکته اصلی برای حفظ تجربه آنلاین فرزندتان، وضع قوانین قطعی و علنی در رابطه با Wi-Fi از سوی شما برای فرزندانتان است.

برای Wi-Fi محدودیت زمانی قرار دهید

به جای وضع محدودیت زمانی خودسرانه، سیستمی برقرار سازید تا کودکتان را محدود سازد- تشخیص دهید چه میزان زمان می‌کشد تا زمان استفاده عادی به یک عادت یا اعتیاد تبدیل شود.

اگر کودک شما قادر نیست بدون سرزدن به گوشی هوشمند خود، به گفتگو، غذاخوردن، یا تماشای فیلم بپردازد، زمان آن فرا رسیده است که برخی محدودیت‌ها را اعمال کنید.

برای استفاده از مودم Wi-Fi ، مناطق آزادی در خانه خود ایجاد کنید، مثلا مناطق فیزیکی مانند اتاق آفتاب یا مکان‌های خلوت خانه یا زمانی از روز مانند عصر. در طول زمانی که استفاده از وای فای آزاد است، آنها را به استفاده سالم از Wi-Fi تشویق کنید، مثلا هنگام تماشای فیلم از یوتیوب یا بازی با Xbox به آنها بپیوندید یا برای استفاده آموزشی از اینترنت محدوده زمانی تعیین کنید.

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.