مقایسه محصول

بهترین کابل‌های اترنت موجود در بازار

فهرست مطالب

بهترین کابل‌های اترنت موجود در بازار

 ممکن است چندین سال پیش، نمونه‌ای از کابل‌های Cat 5 را خریداری کرده باشید، اما با گذر زمان، نیاز به ارتقا آن کابل‌ها به کابل‌های مدرن‌تر و با قابلیت‌های بیشتر وجود دارد. متاسفانه، پیچیدگی لیست انتخاب‌های کابل‌های اترنت با گذر زمان کمتر نشده است.

هر کس برای راه اندازی شبکه خود نیاز‌های مختلفی دارد، بنابراین در زیر به معرفی برخی از نمونه‌های استاندارد‌های Cat 5e، Cat 6، Cat 6a، و Cat 7 می‌پردازیم تا به شما در خصوص تصمیم گیری بهتر کمک کنیم.

کابل اترنت Vandesail، Cat 7

  • طول: 16 فوت

  • حداکثر پهنای باند: 1 GHz

کابل‌های Cat 7 آخرین نسل از کابل‌های Cat موجود در بازار هستند که امکان برقراری سرعت تا 10 گیگابیت بر ثانیه را مکان پذیر می‌کنند. کابل 16 فوتی Vandesail علاوه بر Cat 7، از دستگاه‌های با استاندارد Cat 6 و Cat 5e نیز پشتیبانی می‌کند. مکمل عملکرد مناسب این کابل، طراحی تخت آن است که به کاربران اجازه می‌دهد تا کابل‌ها را زیر فرش‌ها قرار دارند یا به صورت تخت روی برد‌های اصلی نصب کنند.

کابل اترنت DBillionDa Cat 8

  • طول: 20 فوت

  • گارانتی: 18 ماه

  • حداکثر پهنای باند: 2 GHz

قابلیت‌های Cat 8 برای اغلب کاربرد بیش از اندازه است، اما اگر به دنبال بهترین انتخاب از لحاظ عملکرد و شیلد هستید، این یک انتخاب خوب خواهد بود. این نسخه ویژه با روکش طلایی در ابعاد 3 تا 100 فوت عرضه می‌شود و از پهنای باند 2GHz و سرعت انتقال داده تا 40Gbps پشتیبانی می‌کند. کابل‌های Cat 8 ضد آب و ضد خوردگی هستند و از مواد PVC با دوام‌تر برای پروژه‌های محیط‌های داخلی یا محیط‌های بیرونی استفاده می‌کنند. این کابل، یک انتخاب ایده آل برای مدیریت حرفه‌ای یا شخصی کابل است و می‌تواند باعث پیشرفت قابل توجه در عملکرد نیز شود.

unnamed 300x200 - بهترین کابل‌های اترنت موجود در بازار

بهترین کابل‌های اترنت موجود
www.ddcpersia.com

 

در ادامه ی بهترین کابل‌های اترنت موجود در بازار

کابل اترنت تخت CableGeeker

  • طول: 100 فوت

  • گارانتی: گارانتی تمام العمر

  • حداکثر پهنای باند: 250 MHz

کابل اترنت تخت CableGeeker شامل زوج سیم‌های تابیده بدون شیلد است که از سیم مسی ساخته شده است. دو هادی دارای طراحی snagless هستند که از قطعی‌های ناخواسته پیشگیری می‌کند، دارای کانکتور‌های با رویه 50 میکرون طلا است.

مشابه مدل آمازون، این کابل نیز حداکثر سرعت 1Gbps را برقرار می‌کند و نسبت به کابل‌های Cat 5 و Cat 5a، حفاظت بیشتری در برابر crosstalk ایجاد کرده و همچنین پهنای باند بیشتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

کابل اترنت Cables Direct Online

  • طول: 3 فوت

  • حداکثر پهنای باند: 350MHz

اگر سرعت بالای اتصال، اولویت اصلی شما نیست و بیشتر به دنبال اتصال سیمی مطمئن و قابل اعتماد هستید، Cables Direct Online بهترین انتخاب برای شماست. جذاب ترین نکته در این کابل، پهنای باند 350MHz ان است که نرخ داده پایدار 1Gbps را برای شما فراهم می‌کند. کابل Cat 5a معمولی تنها 10MHz پهنای باند دارد.

این کابل اترنت دارای 4 زوج سیم آلومینومی تابیده با روکش‌های PVC، کانکتور‌های با روکش طلا، و هادی‌های آلومینیومی با روکش مس است. این کابل تخت نیست و تنها در رنگ خاکستری عرضه می‌شود.

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
مطالب مرتبط
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
02154871200