نمایندگی های رسمی هایک ویژن در تهران و ایران

 

برای اطلاع از لیست نمایندگی هایک ویژن به سایت hikvision-cctv.com مراجعه نمایید . یکی از برندهای معروف در زمینه ساخت دوربین های مداربسته، هایک ویژن است. این برند در چین تاسیس و با استفاده از تکنولوژی های بروز توانسته جزو پیشتازان این عرصه باشد. هایک ویژن در پروژه های موفق بسیاری مشارکت داشته، از جمله پروژه شهری سئول، فرودگاه میلان، نمایشگاه چین و دوربین های نظارتی سنگاپور. این برند در ایران نیز در پروژه هایی چون مترو و نصب دوربین های بانک همکاری داشته است.

دوربین های مداربسته هایک ویژن انواع متفاوتی دارند که شامل دوربین کوچک، دوربین بی سیم، دوربین میکروفون دار، دوربین لامپی و دوربین سیم کارت خور می باشد. از تکنولوژی هایی که هایک ویژن در محصولات خود استفاده می کند مواردی مانند تشخیص چهره، اطلاع از تعداد ورود نفرات، مشاهده تصویر در شب و اطلاع از میزان تراکم افراد در منطقه ای خاص و یا ردیابی سوژه را میتوان نام برد.

هایک ویژن به دلیل کیفیت بالای محصولات خود توانسته افتخارات بسیاری کسب کند و جوایز بسیاری را از کشورهای مختلف دریافت کرده است. برای مثال دریافت جایزه DMCC در سال 2018 و کسب جایزه GIT security Award برای ساخت دوربین DF8225IH-A2 در سال 2018 و مواردی دیگر.

 

برند لول وان

لول‌وان یکی از تجهیزات شبکه ای ایرانی است که در زمینه تولید مودم فعالیت دارد. این مودم ها به دلیل کیفیت بالا در سطح جهانی بسیار معروف هستند. از مزیت مودم های لول‌وان، مودم روتر بودن آن است که موجب فراهم کردن اینترنت برای کاربران می شود. فناوری استفاده شده در مودم های لول‌وان GPON است که سرعت دانلود و آپلود بالایی دارد.
لول‌وان 4 نوع مودم تولید کرده است که عبارت است از GPON, VDSL, ADSL و LTE. هر کدام از آنها دارای ویژگی های خاص خود هستند. برای مثال مودم LTE مناسب برای سرعت بالای تلفن همراه است که سرعت 4G را برای تلفن های همراه فراهم می کند. و یا مودم GPON که موجب فراهم کردن اینترنت با سرعت بالا توسط فیبرنوری می شود.

همکاری پرشیاسیستم و هایک ویژن

 
برند هایک ویژن در سطح دنیا از جمله کشورهای آمریکا، ایتالیا، روسیه و هلند دارای نمایندگانی می باشد که کشور ایران نیز جزو آنها است. شرکت پرشیا سیستم از ابتدای کار این برند در بازار ایران یکی از توزیع کنندگان اصلی هایک ویژن در ایران است. ضمن آن که این شرکت با استفاده از راهکارهایی که ارائه می دهد پروژه های خود را عملی می کند.

همکاری پرشیاسیستم و لول‌وان

 

پرشیاسیستم یکی از نمایندگان برند لول‌وان است که با این برند چندین سال همکاری می کند. لول‌وان تولید کننده مودم های ایرانی است که از نظر کیفیت با سایر برندهای خارجی نیز قابل رقابت است. از محصولات لول‌وان مودم و روترها را میتوان نام برد. مودم لول‌وان به دو صورت استفاده از کابل شبکه و وایرلس، اینترنت را برای کاربران فراهم می کند.

 

نمایندگی هایک ویژن در تهران

lazy - نمایندگی هایک ویژن | شماره نمایندگی های رسمی Hikvision در تهران و ایران
متن راهنمای ابزار را اضافه کنید