مقایسه محصول

دستگاه یو پی اس اکوئیپ را بیشتر بشناسید

فهرست مطالب

دستگاه یو پی اس اکوئیپ را بیشتر بشناسید

منبع تغذیه اضطراری دستگاه الکترونیکی می باشد برای تامین برق دستگاه های مختلف. دستگاه های الکترونیکی به قطع شدن یا اختلالات برق مثل افزایش و کاهش ناگهانی ولتاژ و فرکانس و … حساس هستند و مشکلاتی روی شبکه به وجود می آید. (زمانی که قطع یا اختلالی در برق شبکه با تولید پالس باعث خاموش روشن شدن مجدد وسیله های الکترونیکی می شود)

سیستم های مهم مثل دستگاه های مخابراتی، شبکه های اطلاعاتی با قطع یا تغییر منبع تغذیه، هماهنگی بین بخش های مختلف دستگاه بهم می خورد و به خاطر قطع و وصل های متوالی قطعات دستگاه صدمه می بیند و عملکرد آن ها دچار مشکل می شود. طبق توضیحاتی که داده شد دستگاهی نیاز است که بتواند در مواقع اضطراری جایگزین برق شهری شود. دستگاه UPS انرژی DC را به AC تبدیل می کند. دستگاه UPS اکوئیپ محصول جدید این شرکت است.

دستگاه UPS اکوئیپ بدون نیاز به سرویس دائمی و با ابعاد کوچک و بدون ایجاد آلودگی با تثبیت ولتاژ و فرکانس سیستم های شما را در برابر اختلالات برق شهری حفظ می کند. دستگاه UPS اکوئیپ با مدت زمان های 2 تا 3 ساعت، 1 تا 2 ساعت و نزدیک به 1 ساعت به ترتیب برای دستگاه های 4 کانال، 8 کانال، 16 کانال با داشتن باتری داخلی به صورت آنلاین به شبکه شما سرویس می دهد.

UPS مخصوص سیستم حفاظتی

یکی از ویژگی های مهم UPS اکوئیپ این است که برای دوربین مدار بسته تولید شده است دارای ولتاژ ورودی 220 ولت شهری و ولتاژ خروجی 12 ولت برق مستقیم است.

اکثر UPSهای بازار AC هستند و قیمت بالایی دارند وUPS اکوئیپ DC است قیمت بسیار مناسب و کمتری نسبت به رقبا دارد. این UPS دارای استابلایزر برای کلید خروجی ها می باشد.

از خصوصیات UPS اکوئیپ:

  • حفاظت از 2 فاز شدن برق ورودی.
  • حفاظت در مقابل ولتاژ برگشتی.
  • حفاظت در مقابل رعد و برق وافزایش ناگهانی برق.
  • حفاظت در مقابل تغییرات ولتاژ ورودی و خروجی و …

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالب مرتبط
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
02154871200