مقایسه محصول

آشنایی با نحوه کار سوئیچ های خانگی و حرفه ای لینکسیس

فهرست مطالب

آشنایی با نحوه کار سوئیچ های خانگی و حرفه ای لینکسیس

با سوئیچ شبکه کم و بیش همه آشنایی دارند، یک دستگاه شبکه کامپیوتری است که نور یا نقطه های یک شبکه که شامل دستگاه های مختلف یا کلونیت (مشترک) را به هم وصل می کند.
سوئیچ شبکه دستگاهی که داری چندین پورت اترنت برای انتقال داده می باشد و یک وسیله برای ارتباط از راه دور است که داده ها را از دستگاه هایی که به آن وصل هستند دریافت کرده و آن را به دستگاه هدف ارسال می کند. تعداد سوئیچ در شبکه بستگی به بزرگی و کوچکی آن شبکه دارد. در شبکه های بزرگ یک یا چند سوئیچ استفاده می شود دستگاه هایی که در شبکه متصل می شوند شامل کامپیوتر، پرینتر، دوربین و … هستند.
پورت های اترنت سوئیچ باعث شباهتی بین سوئیچ و هاب شده اند و هر دو وظیفه انتقال داده را دارند. تفاوت بین هاب و سوئیچ ایناست که هاب داده گرفته شده را به کلیه کلونیت های شبکه تحویل می دهد اما سوئیچ شبکه داده دریافتی را به کلانیت هدف می رساند. علت این خصوصیات توانایی پردازش روی داده توسط سوئیچ است. سوئیچ با رجوع به جدول عملیات آدرس دهی که در لایه دوم مدل OS2 هر بسته داده است آدرس مقصد را متوجه شده و بسته دریافتی را به آن ارسال می کند. در شبکه های بزرگ که چندین سوئیچ دارند جدول های عملیات آدس دهی خود را به اشتراک می گذارند که ترافیک کمتری را برای ارسال داده ایجاد شود.

b0ecde68 9ec3 4ae5 9f52 3fb68a80cc82 1 - آشنایی با نحوه کار سوئیچ های خانگی و حرفه ای لینکسیس

آشنایی با نحوه کار سوئیچ های خانگی و حرفه ای لینکسیس

از مزیت های سوئیج شبکه می توان برقراری ارتباط بین ده ها دستگاه با سرعت بالا، نظارت بر عملکرد کاربران و  کنترل پهنای باند و ترافیک شبکه نام برد برند لینکسیس تولید کننده ای بسیار قوی در انواع سوئیچی شبکه برای مصرف خانگی و حرفه ای می باشد. از پرفروش ترین و با کیفت ترین سوئیچ های این برند می توان مدل های زیر را نام برد:

LGS- 108-EU ,  LGS- 328P-EU  ,   LGS- 528-EU

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالب مرتبط
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
02154871200