مقایسه محصول

دوربین استارلایت (Starlight ) + ویژگی ها

فهرست مطالب

دوربین استارلایت (Starlight ) چیست و چه ویژگی دارد ?

 زمانی دوربینهای Day&Night با رزولوشن 700 تی وی لاین دوربینهای مناسبی بودند که مشتریان از استفاده آنها لذت می بردند. و اولین پیشنهاد شرکتهای فروشنده محصولات نظارت تصویری اینگونه دوربینها بود. این نوع دوربینها در شب از تکنولوژی دید در شب مجهز به IR از روشنایی مادون قرمز برای تصویر برداری استفاده می کنند.

 با پیشرفت تکنولوژی و فناوری در ساخت دوربینهای با قدرت بالاتر تکنولوژی استارلایت ابدا گردید. ابتدا این فناوری در صنایع نظامی کلید خورد و سپس در تصویر برداری از حیات وحش مورد استفاده قرار گرفت.

دوربین استارلایت Starlight چیست و چه ویژگی دارد - دوربین استارلایت (Starlight ) + ویژگی ها

دوربین استارلایت (Starlight ) چیست و چه ویژگی دارد ? ddcpersia.com

دوربین استارلایت چیست؟

دوربین های استار لایت دوربین هایی هستند که از سنسورهای ویژهای برخوردار بوده و در شرایط نور کم باعث وضوح دید در شب می شوند. چیز هایی را ببینند  که چشمان غیر مسلح از دیدن آن ها ناتوان هستند. اما دوربین استار لایت دوربین مادون قرمز و یا IR نیست. میزان نور هرمحیط بر اساس معیار مشخصی که به آن لوکس (Lux) گفته می شود سنجیده میشود. هر چه لوکس محیطی بیشتر باشد، لوکس نوری بالاتر و هرچه محیط تاریک تر باشد لوکس نوری آن کمتر است. دوربین های استار لایت از تکنولوژی خاص و منحصر به فرد استفاده می کنند که قادرند حتی در محیط های با نور بسیار کم و حتی با رزولوشن صفر  و یا تاریکی مطلق هم تصاویر را با کیفیت مناسب تصویر برداری کنند.

دوربین استارلایت Starlight چیست و چه ویژگی دارد 2 - دوربین استارلایت (Starlight ) + ویژگی ها

دوربین استارلایت (Starlight ) چیست و چه ویژگی دارد ? ddcpersia.com

ویژگیهای دوربین های استار لایت  هایک ویژن عبارتند از:

  • کیفیت و وضوح بالای تصاویر به لحاظ استفاده از لنز و سنسورهای باکیفیت بالاتر.
  • دید در شب با قابلیت بسیار بهتر : استفاده از فناوری هوشمند تصویر برداری با تکنولوژی استارلایت به مراتب بهتر از دوربینهای معمولی
  • کارایی بالاتر

دوربین های استار لایت هایک ویژن  این تضمین را می دهد که بتوان بصورت شبانه روز، نظارتی دقیق بر روی اماکنی همچنان پارکینگ ها، خیابان ها، فروشگاها، هتل ها، زندانهآ سازمان ها، کمپ ها و بزرگراهها نطارت دقیق را داشته و این تکنولوژی در تشخیص چهره و پلاک خوان خودرو ها  نیز توانایی بالایی دارد.

دوربین استارلایت Starlight چیست و چه ویژگی دارد 3 - دوربین استارلایت (Starlight ) + ویژگی ها

دوربین استارلایت (Starlight ) چیست و چه ویژگی دارد ? ddcpersia.com

شرکت پرشیا سیستم نماینده رسمی و خدمات پس از فروش محصولات نظارت تصویری کمپانی هایک ویژن با بیش از دو دهه فعالیت در بازار آی تی ایران آمادگی خودرا جهت مشاوره، فروش و عقد قرار دادهای پروژه های نظارت تصویری با محصولات هایک ویژن اعلان می نماید.

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
مطالب مرتبط
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
02154871200