مقایسه محصول

مفهوم فریم بر ثانیه در دوربین مدار بسته

فهرست مطالب

مفهوم فریم بر ثانیه در دوربین مدار بسته

سرعتی که دوربین مدار بسته در هر ثانیه می تواند ضبط کند را Frame Rate per Second  می گویند. فریم بر ثانیه،روشی برای اندازه گیری میزان فریم ضبط شده توسط سیستم دوربین امنیتی شما در هر ثانیه از فیلم است. به عنوان مثال، اگر دوربین امنیتی شما 30 فریم در ثانیه ضبط می کند، به این معنی است که می تواند 30 فریم را در یک ثانیه از فیلم ضبط کند. هرچه فریم ها بالاتر باشد،فیلم روانتر خواهد بود.

مفهوم فریم بر ثانیه در دوربین مدار بسته 1 - مفهوم فریم بر ثانیه در دوربین مدار بسته

مفهوم فریم بر ثانیه در دوربین مدار بسته ddcpersia.com

چند فریم در ثانیه برای دوربین امنیتی مناسب است؟

دوربین های امنیتی با سرعت کم (از 1 تا حدود 25 فریم در ثانیه) شکننده بنظر می رسد، اما وقتی به سرعت 25 فریم در ثانیه و بالاتر ارائه می شود، دیدن فریم ها بطور فزاینده ای دشوارخواهد بود. در حال حاضر، استاندار صنعت برای فیلم واضح و روان، حتی با اجسام متحرک، و بهترین نرخ فریم برای دوربین های امنیتی 30 فریم بر ثانیه است، اگر چه کیفیت ویدیویی که شما امیدوارید از آن ضبط کنید و پهنای باند شبکه شما تاثیر زیادی در میزان نرخ فریم دارد. بهترین برای شما 30 فریم در ثانیه نه تنها بهترین نرخ فریم برای دوربین های امنیتی است بلکه برای تلویزیون شما نیز نرخ استاندارو مناسبی است.

نرخ فریم نیز در سایزفایل های ویدیویی اثر میگذارد.  اگر فضای ذخیره سازی یا پهنای باند شما محدود است ، با کنترل نرخ فریم می توانید با حذف فریم های غیرضروری ، از پهنای باند استفاده کنید. یک روش معمول پیکربندی سیستم دوربین امنیتی به روشی است که در آن سرعت عکس ها حرکت را تشخیص می دهد.

مهم است که بدانید یک DVR / NVR چند فریم در ثانیه پخش می کند. به عنوان مثال ، یک DVR  چهارکاناله که دارای نرخ 60 فریم در ثانیه است در مجموع 60 فریم در ثانیه را ضبط می کند. اگر دو دوربین را به این  DVR چهار کاناله با ظرفیت 60 فریم در ثانیه وصل کنید ، هر دوربین با 30 فریم در ثانیه ضبط می کند ، اما اگر 4 دوربین را به دستگاه وصل کنید ، هر دوربین با 15 فریم در ثانیه ضبط می کند. اگرچه این ممکن است برای بسیاری قابل قبول باشد ، اما ضبط ویدیوی بصورت  تمام حرکت کافی نیست.

شرکت هایک ویژن از بهترین سازندگان دوربین های مدار بسته  و تجهیزات امنیتی در جهان می باشد. این شرکت با فناوری روز همگام بوده و بخش توسعه و تحقیق آن پیوسته دربه روز نگهداشتن این فناوری سهم عمده ای را دارد.

شرکت پرشیا سیستم نماینده رسمی و خدمات پس از فروش محصولات نظارت تصویری کمپانی هایک ویژن با بیش از دو دهه فعالیت  آمادگی خودرا جهت مشاوره، فروش و عقد قرار دادهای تعمیر و نگهداری و خدمات پس از فروش اعلان می نماید.

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
مطالب مرتبط
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
02154871200