مقایسه محصول

دوربین های مداربسته میکروفن دار هایک ویژن

فهرست مطالب

دوربین های مداربسته میکروفن دار هایک ویژن

دوربین های  مدار بسته بطور کلی سیستم امنیتی می باشند که تنها می توانند تصاویر را رؤیت نمایند، اما اغلب مصرف کنندگان مایل به ضبط تصاویر محیط صدای تحت پوشش دوربین نیز می باشند.

دوربین های میکروفن دار هایک ویژن توانایی قابل توجهی در ضبط صدای محیط را دارند. دوربین های میکروفن دار هایک ویژن میتوانند صدا و تصویر را از بستر کابل شبکه در غالب یک مدیای واحد منتقل کنند که  سایر برند ها از این مزیت برخوردار نیستد.

هماهنگی صدا و تصویر دوربین یا  Sync  بودن آن ها است که کیفیت صدا را تضمین می نماید. اما این قابلیت اغلب در سایر دوربین ها جود ندارد و به همین دلیل دوربین هایک ویژن میکروفن دار از سایر برند ها متمایزتر می باشد.

دوربین های مداربسته میکروفن دار هایک ویژن

دوربین های مداربسته میکروفن دار هایک ویژن

دوربین های میکروفن ضبط صدا دارای فناوری خاصی از نظر ساخت باشند که دوربین های هایک ویژن دارای این فناوری می باشند. (DCS-2CD2443G0-IS) و ( DCS-2CD2542FWD-IS )

سری دوربین های مداربسته میکروفن دار هایک ویژن به دوگروه تقسیم می شوند.

1- گروهی دارای ورودی مجزا جهت اتصال به میکروفن می باشند.

2- گروهی دارای میکروفن داخلی هستند.

دوربین های هایک ویژن دارای میکروفن را می توان به  راحتی شناسایی نمود. این گروه از دوربین ها   حرف S در انتهای شماره قطعه (Part Number)  چاپ شده که به راحتی قابل رویت می باشند.

دوربین های هایک ویژن که میکروفن داخلی دارند  میکروفن دار قابلیت اتصال به سوییچ های POE  داشته  و یا می توانند از یک آداپتور 12 ولت 2 آمپر بعنوان تغذیه برق استفاده نمایند.

 شرکت پرشیا سیستم نماینده رسمی و خدمات پس از فروش محصولات نظارت تصویری کمپانی هایک ویژن با بیش از دو دهه فعالیت در بازار آی تی ایران آمادگی خودرا جهت مشاوره، فروش و عقد قرار دادهای پروژه های نظارت تصویری با محصولات هایک ویژن اعلان می نماید.

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
مطالب مرتبط
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.