مقایسه محصول

ریست پسوورد ( کلمه عبور ) روتر لینکسیس

فهرست مطالب

ریست پسوورد ( کلمه عبور ) روتر لینکسیس

برای ریست کلمه عبور روتر لینک‌سیس، کاربر نیاز به ریست روتر لینکسیس با بازیابی تنظیمات اولیه کارخانه‌ای آن و سپس انتخاب یک کلمه عبور جدید دارد. مراحل ریست کلمه عبور روتر لینکسیس را برای شما شرح می‌دهند:

در زیر مراحل ریست کلمه عبور روتر لینک‌سیس برای شما شرح داده خواهد شد:

روتر را روشن کنید: روتر لینکسیس شما به طور خودکار روشن می‌شود، زیرا در هنگام وصل کردن آن به یک خروجی، دارای دکمه روشن / خاموش نیست.

tarh khabar 2ge 1 300x300 - ریست پسوورد ( کلمه عبور ) روتر لینکسیس

ریست پسوورد ( کلمه عبور ) روتر لینکسیس

  • ریست روتر: از کاربر خواسته می‌شود تا مدتی منتظر بماند تا چراغ برق روتر چشمک بزند. از کاربر خواسته می‌شود تا دکمه ریست را بر روی مودم برای 10 ثانیه نگهداری کنید. این دکمه در اصل در قسمت پشتیبی روتر نزدیک سیم برق واقع شده است. البته موقعیت این دکمه ممکن است بسته به شماره مدل مودم شما تغییر کند.

  • روتر لیکسیس قدیمی شما از شما خواهد خواست تا دکمه ریست را برای 30 ثانیه یا بیشتر نگهداری کنید.
  • سپس از کاربر خواسته می‌شود تا روتر را مجددا خاموش و روشن کند.
  • سپس از کاربر خواسته می‌شود تا مجددا روتر را خاموش و روشن کند: کابل روتر را جدا کند و آن را خاموش کند و سپس 30 ثانیه منتظر بماند. شما مجددا باید آن را وصل کنید تا روشن شود. این رویه را فرآیند بازیابی برق می‌نامند.
  • صبر کنید تا زمانی که چراغ برق از چشمک زدن با‌یستد: اگر شما متوجه شدید که چراغ برق همچنان به چشمک زدن می‌پردازد، روتر را خاموش کنید و 30 ثانیه صبر کنید و سپس آن را مجددا روشن کنید.
  • روتر لینک‌سیس را به کامپیوتر وصل کنید: شما باید روتر را به کامپیوتر خانگی خود با استفاده از کابل اترنت متصل کنید، شما می‌توانید از هر پورت اترنتی بر روی روتر استفاده کنید تا به شکلی روان به دستگاه کامپیوتر شخصی خود متصل شوید.
  • هنگامی که با استفاده از کابل اترنت به کامپیوتر خانگی خود متصل شدید، مشاهده خواهید کرد که چراغ پورت اترنت روشن خواهد شد.
  • روتر لینک‌سیس خود را به مودم متصل کنید: مودم را خاموش کنید و روتر لینک‌سیس را درون مودم خود متصل کنید. سپس، شما باید مودم را مجددا روشن کنید.
  • در نهایت، خواهید دید که مودم به خوبی به پورت اینترنت شما در دیوار و کامپیوتر متصل شده است. روتر در حال حاضر به مودم متصل است

منبع : لینکسیس

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالب مرتبط
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
02154871200