مقایسه محصول

ابعاد رک و شرایط فیزیکی اتاق سرور

فهرست مطالب

ابعاد رک و شرایط فیزیکی اتاق سرور

اتاق سرور یا دیتا سنتر مرکز اصلی یک شبکه کامپیوتری است. و یکی از مهم ترین وظایف مسئولان آی تی حفظ و نگهداری و ارائه بهترین سرویس هاست. استفاده از رک های استاندارد و مناسب یکی از بهترین روشه ها برای مراقبت از سرورهای شرکت هاست. برای انتخاب یک رک مناسب نیازمند دانستن ویژگی های رک و شرایط محیطی و تجهیزات شبکه موجود در اتاق سرور هستید.

قبل خرید رک ابعاد تجهیزات شبکه اتاق سرورتان را بررسی کنید. رک های اکوئیپ با ابعاد استاندارد و تعدا یونیت مختلف مناسب هر شرایط محیطی اتاق سرور می باشد رک های ایستاده اکوئیپ با عمق های 1000 و 800 و 600 و تعداد یونیت های 28، 32، 38، 42 مناسب هر شرایط فیزیکی اتاق سرور می باشد.

ارتفاع نکته بسیار مهم بعدی می باشد که رک های  ایستاده اکوئیپ با دارا بودن ارتفاع های مختلف 1425، 1602، 1869، 2047 دست شما را برای خرید باز می گذارند شما با توجه به ارتفاع اتاق سرور خود می توانید رک مناسب خریداری کنید.

نکته دیگر شاسی رک است اگر جوشی باشد رک شما قابلیت باز شدن ندارد رک های ایستاده اکوئیپ قابلیت بازشو از سه جهت را دارند. تحمل وزن بالا توسط رک از گزینه های بسیار مهم رک های ایستاده اکوئیپ می باشد.

برای افزایش امنیت و جلوگیری از دسترسی افراد غیر مجاز برای پنل های چپ و راست رک قفل استفاده کنید و زمانی که سرورهای زیادی در رک دارید و از رک با درب جلو و عقب توری استفاده کنید که هوای خنک داخل کیس برود.

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالب مرتبط
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
02154871200