مقایسه محصول

نوار چسب ، قلاب ، حلقه و اتصال دهنده ها

فهرست مطالب

نوار چسب ، قلاب ، حلقه و اتصال دهنده ها

هنگامی که در یک مسیر تعداد زیادی کابل های مختلف کشیده می شوند ، استفاده از تجهیزاتی که بتواند این کابل ها را با یکدیگر بصورت منظم درون داکت ، سینی یا لوله ، نگه دارد و فضا را از به هم ریختگی حفظ کند می تواند به زیبایی محیط کار و افزایش میزان رضایت مشتریان کمک کند . تجهیزاتی مانند قلاب و حلقه و اتصال دهنده ها ، تجهیزات و کابل ها را از آسیب دیدگیهای مختلف حفظ می کند .

اینکه شما یک دانش آموز هستید یا در یک محیط شلوغ کار می کند ، خلاص شدن از کابل های اضافی در خانه یا محیط کسب و کار شما می تواند توسط این حلقه ها و قلاب ها به نحو مناسب سازماندهی شود .

مزایای استفاده از چسب

برخی اوقات مناسب ترین راه حل ، ساده ترین آنهاست . به عنوان مثال برای کنترل و مرتب کردن چند سیم و کابل مختلف ، شما می توانید از چسب به جای راهکار های پیچیده و گرانقیمت استفاده کنید .

برای سازماندهی کردن کابل های مختلف ، می توانید از چسب های ساده و ارزان قیمت استفاده کنید که برای این کار طراحی شده اند . این چسب ها همانطور که به راحتی کابل ها را سازماندهی می کنند ، به سادگی هم قابل باز شدن هستند و کاربر امکان اضافه کردن کابل های دیگر با پس کش کردن کابل را خواهد داشت . این چسب ها در مدل های مختلف در بازار وجود دارند .

افرادی که برای منظم کردن کابل ها درون مسیر ها به دنبال راه حل های فانتزی تر هستند می توانند از مثلث آلومینیومی کارابین استفاده کنند (aluminum triangle carabiner ) ، به عبارت ساده تر این وسیله یک قلاب مثلثی شکل است که کابل ها حفظ می کند و در صورت نیاز می توانید کابلی را اضافه یا کم کنید . از این قلاب می توانید در هر جایی استفاده کنید ، کمربند ابزار ، حلقه کمربند ، روی قفسه ها و … فضاهایی هستند که می توانید از این قلاب استفاده کنید تا دست های شما آزادی عمل بیشتری داشته باشد .

بدون استفاده از تجهیزات مناسب برای نگهداری کابل ها ، پس از چند مدت با کابل های کثیف و نامنظم و بهم پیچیده روبرو خواهید بود ، به علاوه عمر سیستم نیز به میزان قابل توجهی کاهش می یابد .

منبع : سایت Cable Organizer 

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالب مرتبط
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
02154871200