دسته‌بندی نشده

ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ مدل TVS-873e

ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ مدل TVS-873e

NAS های کیونپ قدرتمند برای کسب کار با APU چهارهسته‌ایAMD RX-421BD ، تا 64 گیگابایت رم از نوع DDR4 دارد و از اسلات‌های PCIe دوگانه، USB QuickAccess و خروجی HDMI 4 k پشتیبانی می‌کنند.

TVS-873e توسط APU سری AMD R-Series رده بالایی پشتیبانی می‌شود که دارای یک CPU استثنایی با گرافیک‌های AMD RADEON R7 است که راهکار NAS کیونپ  با کارایی بالا و با انرژی مقرون به صرفه را تولید می‌کند. این محصول با طراحی مدرن فلزی ساخته شده است و دارای حالتی با پایان طلایی است، TVS-873e با قابلیت بالای خود، PCIe قابل گسترشی را فراهم می‌کند که دارای پورت USB QuickAccess و خروجی 30 هرتزی HDMI 4K و شتاب رمزگذاری و رمزگشایی 4 k h .264 برای تجربه صوتی و تصویری مطلوب است.

ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ مدل TVS-873e

ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ مدل TVS-873e

با پردازنده گرافیکی Radeon™ R7 برای بازپخش ویدئوهای 4 k ادغام شده است.

دو اسلات PCIe به پشتیبانی از آداپتورهای 10 Gbe، کارت‌های QM2، کارت‌های USB 3. 1 10 Gbps یا کارت‌های شبکه بی‌سیم می‌پردازند. با اتصال یک صفحه کلید، موس و نمایشگر HDMI از NAS به عنوان یک کامپیوتر استفاده کنید. فناوری ردیف‌سازی خودکار Qtier ™  و ذخیره‌سازی SSD ذخیره‌سازی موثر و  بهینه را فراهم می‌کنند. ذخیره‌سازی مقیاس‌پذیر به پشتیبانی از مجازی‌سازی، برنامه‌های مشخص، ذخیره‌سازی متمرکز، پشتیبان‌گیری، به اشتراک‌گذاری و بازیابی از فاجعه می‌پردازد.

RAID 50/60 برای NAS کیونپ با بیش از 10 دیسک توصیه می‌شود تا تعادل بین ظرفیت، حافظت و عملکرد را فراهم سازد.

منبع : سایت کیونپ

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *