مقایسه محصول

QNAP نسخه Z4S مبتنی بر QTS hero h4.5.2 را منتشر می کند

فهرست مطالب

کیونپ نسخه Z4S مبتنی بر QTS hero h4.5.2 را منتشر می کند:

پشتیبانی از SnapSync و QSAL در زمان واقعی برای جلوگیری از خرابی همزمان چند SSD

برای اطلاع از خبر انتشار کیونپ نسخه Z4S مبتنی بر QTS hero h4.5.2  باید بدانیم که QuTS hero h4.5.2 با بهبود و پیشرفت فراوان نسبت به نسخه قبلی، پشتیبانی از SnapSync را در زمان واقعی(real time) اضافه می کند که در هماهنگی داده برای بکاپ گیری از اطلاعات مهم استفاده می شود. الگوریتم ثبت اختراع شده QSAL  (QNAP SSD Antiwear Leveling) که از خرابی همزمان چند SSD برای محافظت بیشتر از داده ها و قابلیت اطمینان سیستم جلوگیری می کند.

اطمینان کامل از محافظت داده ها در زمان واقعی با SnapSync

QuTS hero مبتنی بر سیستم فایل 128 بیتی ZFS است که بر یکپارچگی داده ها تأکید دارد و از ویژگی های آن ترمیم داده ها است که آن را برای ذخیره سازی داده های تجاری که نیاز به محافظت از اطلاعات پیشگیرانه دارند مناسب می کند. برای ایجاد بازیابی و مصونیت بدون سازگاری در برابر باج افزار، QuTS hero از تصاویر فوری تقریباً بدون محدودیت پشتیبانی می کند تا نسخه عکسبرداری کاملی را انجام دهد. فناوری کپی بر روی نوشتن، بدون تأثیر بر نوشتن داده های مداوم، ایجاد عکس فوری را به سرعت انجام می دهد. SnapSync مبتنی بر بلوک پیشرفته، بلافاصله تغییرات داده ها را با ذخیره مقصد هماهنگ می کند تا اطمینان حاصل شود که NAS اولیه و ثانویه همیشه داده های مشابه را حفظ می کنند همچنین بازیابی حوادث نیز در زمان واقعی با حداقل RPO و بدون از دست دادن داده انجام می دهد.

جلوگیری از خرابی همزمان چند SSD با QSAL

امروزه با رشد  SSD ها ، مشاغل باید خود را برای خطر بیشتر از دست دادن داده ها به دلیل مشکل در بازیابی اطلاعات از SSD های آسیب دیده آماده کنند. الگوریتم QSAL به طور منظم طول عمر و دوام یک SSD RAID را تشخیص می دهد. هنگامی که طول عمر SSD در نیمه پایانی باشد ، QSAL به صورت پویا فضای بیش از حد را توزیع می کند تا تضمین کند هر SSD قبل از پایان عمر زمان کافی برای بازسازی دارد. این می تواند به طور موثر از خرابی همزمان چند SSD جلوگیری کند و قابلیت اطمینان کل سیستم را بهبود بخشد. QSAL تأثیر کمی در استفاده از فضای ذخیره سازی دارد اما به طور قابل توجهی محافظت کلی از داده برای ذخیره سازی فلش را بهبود می بخشد.

ویژگی های کلیدی بیشتر QuTS hero

  • خواندن حافظه کش بوسیله حافظه اصلی (L1 ARC) ، خواندن حافظه کش بوسیله SSD سطح دوم (L2 ARC) و ZFS ورود به سیستم (ZIL) برای تراکنش های همزمان با افزایش عملکرد و امنیت محافظت در برابر قطع برق
  • پشتیبانی از حداکثر ظرفیت پتابایت برای پوشه های به اشتراک گذاشته شده
  • پشتیبانی از مدیریت بومی سطح استاندارد RAID ، طرح های اضافی(RAID Z) ZFS RAID و معماری استخر ذخیره سازی انعطاف پذیر. RAID Triple Parity و Triple Mirror سطوح بالاتری از حفاظت از داده ها را ارائه می دهند.
  • تکثیر ، فشرده سازی داده های درون خطی مبتنی بر بلوک ، برای حفظ فضای ذخیره سازی و بهینه سازی عملکرد، اندازه فایل را کاهش می دهد در حالی که طول عمر SSD را نیز حفظ می کند.
  • پشتیبانی خودکار از WORM (Write Once, Read Many). WORM (یک بار بنویسید ، چندبار بخوانید) برای جلوگیری از تغییر داده های ذخیره شده استفاده می شود. داده ها در پوشه های مشترک WORM فقط می توانند نوشته شوند و برای اطمینان از یکپارچگی داده ها نمی توانند حذف یا اصلاح شوند.
  • سرعت سخت افزاری AES-NI باعث افزایش علامتگذاری داده و کارایی رمزگذاری / رمزگشایی در SMB 3 می شود.
  • یک مرکز برنامه با نصب برنامه ها بر اساس تقاضا فراهم می کند تا NAS بتواند میزبان ماشین ها و کانتینرهای مجازی ، بکاپ گیری لوکال از راه دور یا ابر و ایجاد دروازه های ذخیره سازی ابر و موارد دیگر باشد.

برای بازدید از محصولات qnap و دریافت لیست قیمت کیونپ اینجا کلیک کنید .

درباره QNAP Systems

در ادامه ی خبر انتشار کیونپ نسخه Z4S مبتنی بر QTS hero h4.5.2 , کیونپ (ارائه دهنده لوازم شبکه با کیفیت) به ارائه راهکارهای جامع در توسعه نرم افزار، طراحی سخت افزار و ساخت داخلی اختصاصی آنها داده شده است. QNAP با تمرکز بر ذخیره سازی ، شبکه سازی و نوآوری های ویدئویی هوشمند، اکنون راه حل انقلابی Cloud NAS را معرفی کرده است که به نرم افزار مبتنی بر اشتراک پیشرفته و اکوسیستم کانال خدمات متنوع ما پیوسته است. QNAP تصور می کند NAS بیش از ذخیره سازی ساده است و یک زیرساخت شبکه مبتنی بر ابر برای کاربران ایجاد کرده است تا بتوانند تجزیه و تحلیل هوش مصنوعی ، محاسبات و ادغام داده ها را بر روی راه حل های QNAP خود انجام دهند.

منبع : سایت کیونپ

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.