قیمت کیونپ

برای اطلاع از قیمت کیونپ باید بدانیم که کیونپ در زمینه شبکه و ذخیره ساز فعالیت دارد. دستگاه های پیشرفته ذخیره ساز تحت شبکه و تجهیزات ذخیره ساز دوربین مدار بسته از محصولاتی است که این برند تولید می کند. از ذخیره سازهای کیونپ برای ایجاد کپی داده ها استفاده می شود. این داده ها بوسیله بکاپ گیری کیونپ ذخیره می شوند و در صورت خراب شدن داده های اصلی با استفاده از بازیابی داده ها از ذخیره ساز کیونپ مجددا مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت کیونپ در محصولات مختلف متنوع است.

نکاتی که برای قیمت کیونپ باید در نظر داشت این است که توان خروجی مورد انتظار از دستگاه ذخیره ساز موردنظر شما باید چه میزان باشد؟ بر اساس این توان خروجی قیمت کیونپ متفاوت است. در حالت کلی دستگاه های ذخیره ساز کیونپ بر اساس میزان خروجی به سه دسته تقسیم می شوند:

  • ذخیره ساز تحت شبکه کیونپ در رده خانگی
  • ذخیره ساز در رده میانی (کسب و کار کوچک )
  • دستگاه کیونپ در رده سازمانی

فهرست مطالب

پرفروش ترین‌ ذخیره سازهای سری Rackmount

دانلود لیست
قیمت کیونپ ( ذخیره سازهای سری Tower )

lazy - لیست قیمت کیونپ | محصولات Qnap

امکان افزایش ظرفیت : در ذخیره سازها میتوان ظرفیت ذخیره را زیاد کرد. در صورتی که با انجام این کار در سرورهای دیگر ممکن است توقف سرویس و کاهش بهره وری رخ دهد. اما در ذخیره سازهای کیونپ، افزایش ظرفیت خیلی سریع و بدون هیچ گونه اختلال در شبکه انجام می شود.

قابلیت اطمینان بالا : برخی از سرورها با مشکلاتی چون خرابی سرورمواجه می شوند. اما با استفاده از ذخیره ساز کیونپ، قابلیت اطمینان بالا، در دسترس بودن همیشگی و کاهش میزان خطر خرابی سرور را فراهم می کند. ذخیره سازهای کیونپ اطلاعات زیادی را در بر می گیرد و داده ها را بین سیستم عامل های مختلفی توزیع می کند.

پردازش سریع داده ها : سرورها چند وظیفه ای می باشند و برای خدمات اطلاعات، برنامه کاربردی و ذخیره ساز مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از سرورها به عنوان ذخیره ساز موجب کاهش عملکرد سرور و ایجاد سربار درآن می شود. با استفاده از ذخیره ساز کیونپ در زمان صرفه جویی می شود و عملکرد و کارایی پردازش داده ها را افزایش می دهد.

مجازی سازی : با مجازی سازی در ذخیره ساز کیونپ میتوان به فایل ها با استفاده از پروتکل های مخصوص اشتراک گذاری بین کامپیوترها دسترسی داشت. مجازی سازی موجب دسترسی سریع به داده ها، مدیریت آسان و پیکربندی ساده تر میشود.

فضای ابری : با استفاده از فضای ذخیره سازی ابری میتوان فضا رایانه را بین درایوهایی که به شبکه اتصال دارد قرار داد. این کار دسترسی به اطلاعات را در هر نقطه ای با استفاده از اینترنت فراهم می کند.

حفاظت داده : با خرید qnap میتوانید داده های خود را در درایو متصل به شبکه ای امن قرار دهید. در این صورت داده ها در برابر سخت افزارهای محلی محافظت میشود و امنیت داده ها را فراهم می کند. داده ها و اطلاعات ممکن است در معرض آسیب های ویروسی قرار بگیرند اما با استفاده از ذخیره ساز کیونپ ، داده ها محافظت شوند.

فناوری RAID : با خرابی هارد دیسک ، ذخیره ساز کیونپ ازفناوری RAIDاستفاده می کند. این فناوری از دیسک های سخت برای پشتیبانی داده ها استفاده می کند در صورتی که دیسک عملکرد خوبی نداشته باشد میتوان از پشتیبانی توسط دیسک استفاده کرد.

راه اندازی آسان : ذخیره ساز کیونپ یکی از به صرفه ترین ذخیره ساز ها است که راه اندازی آسانی دارد.

lazy - لیست قیمت کیونپ | محصولات Qnap

لیست قیمت کیونپ

در بخش زیر لیست قیمت کیونپ به همراه توضیحات محصول قرار داده شده است. در این لیست برخی از مشخصات محصول از جمله حداکثر ظرفیت محصول و نوع پردازنده و… بیان شده است.

 
 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و دریافت لیست قیمت کیونپ Qnap ( قیمت محصولات کیونپ Qnap ) با کارشناسان ما تماس بگیرید.

02154871200