مقایسه محصول

کیونپ QVR Human برای شمارش افراد

فهرست مطالب

کیونپ QVR Human را منتشر می کند : شمارش افراد راه حلی برای بهینه سازی کارایی عملیات فروش 

راه حل شمارش افراد (people counting) که بر ذخیره ساز کیونپ نصب می شود، ویدیوهای زنده را تجزیه می کند و داده های آنها را در زمان واقعی ارائه می دهد. QVR Human کاربران را قادر می سازد بهره وری عملیاتی را بهینه کرده و نرخ تبدیل را در فروشگاه های خود افزایش دهند.

QVRHuman به فروشگاه ها این امکان را می دهد تا میزان مراجعه مشتری به پیشخوان ها و بخشهای پرداخت در فروشگاه را محاسبه کرده و از زمان اوج مصرف اطلاعات کسب کنند. آماری که توسط QVR Human تجزیه و تحلیل شده است  به کاربران این امکان را می دهد تا روش هایی را برای افزایش تبدیل فروش ، بهینه سازی برنامه زمان بندی کارمندان و بهبود خدمات و بازاریابی را کشف کنند. بوسیله رابط کاربر پسند QVR Human ، کاربران می توانند به راحتی مناطق موردنظر را با استفاده از یک رابط گرافیکی تعریف کنند، چندین کانال دوربین را مدیریت کنند و داده های قبلی را در یک نمودار نظارت کنند. 

QVR human maghale - کیونپ QVR Human برای شمارش افراد

کیونپ QVR Human را منتشر می کند
شمارش افراد راه حلی برای بهینه سازی کارایی عملیات فروش

QVR Human” داده ها را هوشمند می کند و به مشاغل مختلف داده های شمارشی افراد را ارائه می دهد. مشاغل خرده فروشی می توانند براساس آمارهای ثبت شده بیش از اتکا به مشاهدات شخصی بینش عملیاتی داشته باشند. ” خاویر هسو مدیر محصول QNAP QVR Human API ، یکپارچه سازی سیستم را برای بازیابی داده های ترافیکی در دسترس قرار می دهد وترکیبی از شمارش افراد با داده های pos را فراهم می کند. به کاربران کمک می کند تا بتوانند استراتژی فروش خود را برای افزایش نرخ تبدیل و درآمد فروش برنامه ریزی کنند. 

امکانات :

QVR Human از مرکز برنامه QTS برای ذخیره ساز کیونپ x86 در دسترس است. QNAP یک دوره آزمایشی 1 ماهه رایگان را شامل می شود که شامل 1 کانال دوربین با 4 خط تشخیص است. کاربران می توانند برای افزودن کانال های دوربین بیشتر ، یک برنامه مجوز خریداری کنند.

* هر ذخیره ساز محدود به یک آزمایش رایگان QVR Human است. هنگامی که نسخه آزمایشی رایگان فعال می شود ، باید آخرین نسخه QVR Human را نصب کنید. کیونپ TVS-672XT و TVS-872XT را برای استفاده از QVR Human توصیه می کنند. 

سیستم مورد نیاز ذخیره ساز :

  • برپایه ((x86)64-bit) / ذخیره ساز با کمترین رم 4G (8GB رم پیشنهادی )  
  • QTS4.5.1 (یا بیشتر) 
  • برنامه کانتینر استیشن 1.9(container station) یا ورژن بالاتر باید قبل از استفاده از QVR Pro  نصب شود. 

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالب مرتبط
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
02154871200