مقایسه محصول

سینی کابل شبکه

فهرست مطالب

سینی کابل شبکه

سیستم سینی کابل مناسب برای هر کابلی و در هر محیطی مناسب است . برای کابل کشی و محافظت از مقادیر زیاد کابل برق یا کابل شبکه در روی زمین یا زیر زمین مناسب ترین راه حل استفاده از سیستم های سینی کابل می باشد . نام های مختلفی مانند ترانکینگ ، نردبان کابل ، سبد و … نیز برای سیستم سینی کابل استفاده می شود و هر دو کار مرتب کردن و حفاظت از کابل ها را به نحو مطلوب انجام می دهند .

سیستم سینی کابل در انواع مختلفی از مدل ساده تا مدل سفارشی وجود دارد از این رو توصیه می شود ، پیش از انتخاب و خرید سینی کابل ، نیاز و کاربری مورد نظر را به دقت مشخص نمایید . در ادامه برخی از انواعی سیستم سینی کابل را معرفی می کنیم .

سینی کابل سبد شکل

از آنجایی که این نوع از سینی ها مانند سبد های طولانی از کابل ها در امتداد دیوار ، سقف ، درون کف کاذب و … کشیده می شوند بیشتر به اسم سبد نامیده می شوند . ساختار باز آنها اجازه می دهد تا جریان هوا از درون کابل ها عبور کرده و سیستم دارای تهویه مناسبی  برای جلوگیری از مشکلات ناشی از گرم شدن کابل ها باشد . معمولا این سبد ها از جنس فولاد یا آلیاژ های آن ساخته می شوند و با روکش های مختلفی پوشانده می شوند ( بسته به محل نصب سینی این جنس متفاوت است )

سیستم سینی کابل PVC  یا فیبر گلاس

برای عبور کابل های فیبر نوری که دارای محدودیت خمش هستند مناسب ترین راه حل استفاده از سینی های پی وی سی جامد دیواری است . این سینی های با ظاهری ساده و یکپارچه به گونه ای طراحی شده اند که الیاف حساسی مانند فیبر نوری را به نحو مطلوب محافظت می کنند . این سینی ها دارای پایداری و جنس محکم و در عین حال سبک هستند و کابل ها بدون هیچ تداخل موجی درون آنها منتقل می شوند .

سینی ماری شکل

نوعی از سینی سبد ، سینی ماری شکل است. این سینی به گونه ای ساخته شده که امکان خم کردن و چرخاندن آن در جهت های مختلف وجود دارد . تکنیسین های نصب می توانند در محیط های پر پیچ و خم بدون نیاز به ابزار های خاص جهت جم کردن سینی ها ، سینی ماری را نصب کرده و کابل های شبکه یا بقیه کابل ها را درون این نوع از سینی سبد ها بکشند .

منبع : سایت Cable Organizer

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالب مرتبط
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
02154871200