تجهیزات اکتیو شبکه, تجهیزات شبکه, روتر شبکه

طراحی کلاسیک جدید ترین روتر وای فای لینکسیس

طراحی کلاسیک جدید ترین روتر وای فای لینکسیس

با توجه به رشد و پیشرفت روز افزون استفاده از اینترنت,استفاده از روتر ها روز به روز در حال افزایش است. امروز دیگر تقریبا در اکثر ساختمان ها و منازل مسکونی روتر و مودم متناسب با آنجا وجود دارد و افراد با توجه به نیازشان از این دستگاه ها استفاده می کنند.

"<yoastmark

با توجه به این مقدمه می خواهیم در خصوص یکی از قدرتمند ترین روتر های لینکسیس برای شما گزارش بدهیم، مودم روتر WRT 54G لینکسیس را می توان به عنوان یکی از روتر های قدرتمند با کارایی 24 ساعته معرفی کرد . طراحی کلاسیک جدید ترین روتر وای فای لینکسیس به رنگ آبی و سیاه از این دستگاه یک روتر خاص و کلاسیک ساخته است در کنار طراحی زیبای این مودم سخت افزار قدرتمندی نیز دارد که منجر می شود تا کاربران با خیال راحت به آن اعتماد کنند. توجه به این مهم لینکسیس اعلام کرد که قصد دارد در ماههای آینده، روتر جدید مدل WRT1900AC را با الهام گرفتن از ظاهر این مودم و تغییراتی که باعث افزایش قدرت این مودم می شود به بازار عرضه می کند.

"<yoastmark

توسط یک پردازنده دو هسته ای 1.2 گیگا هرتزی با 256 مگا بایت رم یک روتر قدرتمند به شمار می آید. مودم روتر مجهز به USB 2.0 و USB 3.0 و پورت Esata برای ارتباط با دستگاه های ذخیره ساز خارجی می باشد. مهمتر از این موضوع اینست که لینکسیس در حال کار بر روی Open WRT برای اطمینان پیدا کردن از ارائه نرم افزار Open Source با مبلغ مناسب می باشد . از این رو پیش بینی می شود که WRT 1900 AC در بهار سال آینده در ارائه شود . و سر انجام آنچه روتر مودم بیسیم WRT 54G لینکسیس را محبوب کرده نه رنگ آن بوده و نه طراحی هوشمندانه این روتر است بلکه ، نرم افزار قابل سفارشی سازی روتر و عدم امکان هک روتر WRT 1900 AC می باشد .

منبع : سایت گیز مودو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *