مقایسه محصول

معرفی All-in-One توسط هایک ویژن برای تجمیع راهکارهای امنیتی

فهرست مطالب

معرفی All-in-One توسط هایک ویژن برای تجمیع راهکارهای امنیتی

هایک ویژن ، ارائه دهنده راه حل های اینترنت اشیا توسط عنصر اصلی ویدیو ، محصول All-in-one Indoor Station (ایستگاه داخلی هوشمند) خود را که یک دستگاه تبلت مانند است، برای تجمیع راهکارهای امنیتی در خانه ها و دفاتر معرفی کرده است.

با داشتن ایستگاه داخلی هوشمند به عنوان مرکز مدیریت ، کاربران می توانند از کنترل ساده و ارتباط انعطاف پذیر بین دستگاه های مختلف هایک ویژن، از جمله آیفون تصویری ، کنترل دسترسی ، زنگ هشدار ، دوربین های IP ، NVR و … استفاده کنند.

از داخل برنامه hike-connect شما میتوانید انواع مختلف دستگاه های هایک ویژن و یا سیستم های زیرمجموع را از طریق این ایستگاه بررسی و کنترل کنید. مواردی مانند مخابره ویدئویی داخل ساختمان ، کنترل دسترسی ، زنگ هشدار ، دوربین های IP ، NVR و سایر دستگاه های هایک ویژن را می توان با استفاده از صفحه لمسی مدیریت کرد. کارهایی چون باز کردن قفل درها ، استفاده از آیفون تصویری ، نظارت بر ویدئو ، اکتیو یا  غیر اکتیو کردن سیستم هشدار و غیره را میتوان انجام داد. همچنین کاربران می توانند به راحتی وضعیت دستگاه ها ، شبکه ، میزان باتری و دمای محیط خود را بررسی کنند تا از خانه و محل کار خود بهتر محافظت کنند.

در ادامه ی معرفی All-in-One توسط هایک ویژن برای تجمیع راهکارهای امنیتی , با استفاده از ایستگاه داخلی ، می توان وقایع حاصل از محصولات مختلف را با تنظیم قوانین ارتباط از طریق Hik-ProConnect  (یک برنامه مدیریت دستگاه مبتنی بر ابر) برای نصب کنندگان به یکدیگر مرتبط کرد. آنها می توانند توسط لینک های مرتبط با هم  راه اندازی شوند. نصب کنندگان می توانند به راحتی به کاربران کمک کنند تا سناریوهایی را برای انواع مختلف رویدادها ، برنامه زمانی و اقدامات ایجاد شده متناسب با سناریوهای خاص خود ایجاد کنند. به عنوان مثال ، یک سیستم زنگ خطر را می توان به یک سیستم دوربین مدار بسته پیوند داد تا عملکرد تأیید ویدئو را ایجاد کند.

ایستگاه داخلی معمولاً در محل ورودی یا مکان مناسب دیگری قرار داده می شود و سیستم را در دسترسی آسان قرار می دهد. کاربران می توانند هنگام ورود یا خروج ، فقط با یک ضربه عملیات روزانه را انجام دهند.

منبع : سایت هایک ویژن

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالب مرتبط
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
02154871200