مقایسه محصول

آخرین محصول ترافیکی هایک ویژن معرفی شد !

فهرست مطالب

آخرین محصول ترافیکی هایک ویژن معرفی شد !

کمپانی هایک ویژن در این روز آخرین محصول ترافیکی خود یعنی دوربین All-Rounder-ITS-Camera  را برای بهبود ایمنی جاده ها و بهینه سازی جریان ترافیک معرفی کرد. همانطور که از نام این دوربین پیداست ، این دوربین مهارت ها و توانایی های مختلفی را شامل می شود ، ویژگی های این دوربین از جمله، سرعت ، تشخیص تخلف در ترافیک ، تشخیص خودکار و تجزیه و تحلیل ویژگی های خودرو است.

هایک ویژن همیشه از مرزهای فناوری های ویدئویی پا را فراتر می گذارد. فراتر از محدوده ای که که سایر دوربین های ویدئویی قادر انجام آن می باشند. این توانایی امکان نظارت دقیق تری از وقایع را فراهم می کند، که این دقت برداشت چند منظوره ای بر صنعت امنیت داشته که در آینده تاثیر گذار خواهد بود.

efewfa - آخرین محصول ترافیکی هایک ویژن معرفی شد !

IDS-TCV907-BIR

دوربین جدید ITS  با در نظر گرفتن، مفهوم چند عملکرد، طراحی و توسعه یافته است. این اولین دوربین هایک ویژن است که سه ماژول جداگانه را در یک دستگاه ادغام کرده، بدون اینکه مشکلی در عملکر آن بوجود بیاید. دوربین برای محیط های مورد نیاز آماده و قابلیت نظارت را در محیط های سخت را دارد، که  تمامی عملکرد آن،  به روشی آسان و مقرون به صرفه در نظر گرفته شده است.

بهبود ایمنی جاده ها و بهینه سازی جریان ترافیک

این محصول دارای دوربینی با کیفیت HD و رادار سرعت سنج که در داخل محفظه ای پوشیده از LED قرار گرفته است. رادار این دوربین چند کاره بوده که قادر به کنترل دو الی سه خط ترافیک را دارد. یکی از مدل های این دوربین قادر به شناسایی  حرکت وسیله نقلیه تا 300 کیلومتر در ساعت را دارد، و در صورت نقض محدودیت سرعت توسط خودرو، رادارتعبیه شده در دوربین موجب تحریک شده و از خودرو و پلاک آن تصویر برداری می کند. در صورت نقض قوانین راهنمایی و رانندگی، مانند حرکت در مسیر های خلاف، حرکت خارج از خطوط و یا عدم استفاده از کمربند ایمنی، دوربین تصاویر مربوط به وسیله نقلیه را اعم از شماره پلاک و اطلاعات مربوطه از جمله نوع وسیله نقلیه، رنگ، مارک و جهت حرکت آن را ثبت می کند. که این عمل می تواند بصورت لحظه ای در مرکز اطلاعات مشاهده و همزمان در سرور ذخیره گردد.

تشخیص حوادث به بهبود استانداردهای کلی رانندگی کمک می کند ، که در نهایت باعث کاهش تعداد تصادفات ، ایمنی جاده ها و جریان ترافیک ایمن تر می گردد.

داخل این دوربین ( محصول ترافیکی هایک ویژن)

این دوربین با الگوریتم های فراگیری هوشمند، قادر به شناسایی تعداد بسیار زیاد پلاک، که کارایی آن  بالاتر از سیستم های معمولی ANPR می باشد، طراحی شده است. سنسور GMOS آن موجب ارائه تصاویر روشن و صاف تر در شرایط نوری پایین می باشد.

دوربین دارای شانزده LED بوده  که توانایی دید تا 40 متر را ارائه می دهد.

کلیه این توانایی ها در یک بسته و بصورت یکپارچه ارائه شده است، که با توجه به خصوصیات کابل کشی کمتر، نصب آن آسان تر می باشد. هچنین قابلیت نصب جانبی  روی دکل را داشته که موجب پیکر بندی آسان تر می گردد.

دوربین هایک ویژن All-Rounder ITS برای مکان های مختلف مانند جاده های شهری ، بزرگراه ها ، تونل ها و ایستگاه های عوارض جاده ای ایده آل است.

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالب مرتبط
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
02154871200