مقایسه محصول

تکنولوژی هوشمند تصویر برداری دوربین هایک ویژن از پنگوئن آفرقایی محافظت می کند

فهرست مطالب

تکنولوژی تصویر برداری هایک ویژن از پنگوئن آفرقایی محافظت می کند

یک گونه از پنگوئن ها وجود دارند که در هوای گرم ودر کنار ساحل و جزایر جنوب آفریقا زندگی می کنند. آنها  تنها گونه هایی از پنگوئن هستند که در شرایط غیر انجماد یافت می شوند. پنگوئن آفریقایی تنها در سواحل جنوب غربی آفریقا قرار دارند. این تنها گونه پنگوئن است که در آفریقا پرورش داده میشود و آنجا به عنوان جزایر پنگوئن نامگذاری شده است . پنگوئن آفریقایی تنها گونه پنگوئن است که در آفریقا بوده و در هیچ جای دیگر یافت نمی شوند، و به این دلیل شناخته شده اند که تنها در ساحل آفریقا یافت می شوند و اولین گونه های پنگوئن بوده که توسط انسان کشف شده اند. امروزه پنگوئن آفریقایی به عنوان یک حیوان آسیب پذیر محسوب می شود آنها می توانند به طور متوسط ​​۱۰ تا ۱۵ سال زندگی کنند، با این حال بسیاری از آنها عمر خود را کرده اند  به همین دلیل جمعیت ها آنها به طور پیوسته کاهش یافته است. عواملی مانند نشت نفت، نغییر آب و هوا، بیماری ها، و شکارچیان از عوامال موثر در کاهش چشمگیر آنها بوده و در خطر نابودی قرار دارند. به همین ترتیب، پنگوئن های آفریقایی در حال حاضر در لیست قرمزIUCN و در معرض خطرانقراض قرار دارند.

از سال 2006، بخش حفاظت از جزیره دایر  که به ختصار DICT  نامیده می شود.  (Dyer Island Conservation Trust) اقدام به نجات پرندگان و تهیه لانه هایی برای کمک به آنها در مرحله رشد کرده است، که تولید مثل را بهبود بخشیده است. در سال 20015، DICT پناهگاه پنگوئن ها و پرندگان دریایی که به اختصار APSS نامیده می شود (African Penguin and Seabird Sanctuary) را افتتاح کرد. اکنون ، کمپانی معظم هایک ویژن برای محافظت از پنگوئن آفریقایی با DICT همکاری آغاز نموده است. در مرحله اول راه حل این پروژه،  دوربینهای هایک ویژن در APSS مستقر شده و این امکان را برای عموم مردم فراهم شد تا روند تغذیه و توانبخشی پنگوئن ها را در جزیره مشاهده کنند و این پیامی است که برای دوست داران اینگونه پرندگان و مخاطبان که به گوش آنها رسید.

در ادامه ی تکنولوژی تصویر برداری هایک ویژن آقای ینگ یو ، مدیر شعبه کیپ تاون کمپانی هایک ویژن در آفریقای جنوبی ، توضیحات بیشتری در مورد این مشارکت ارائه داد و بیان داشت: “هایک ویژن متعهد به استفاده از فن آوری برای همیشه است. ما بسیار خرسندیم که می توانیم از تلاشهای مهم حفاظت از APSS پشتیبانی کنیم. “

آقای ویلفرد چیول بنیانگذار DICT نیز با ابراز خوشنودی گفت ” ما همیشه می خواستیم کارهای روزانه خودرا با مخاطبان بیشتری  در APSS داشته باشیم، حال با استفاده از دوربین این امکان فراهم شد و این بدان معناست که دوستان  پردار(دارای پر) خود را فراموش نکرده ایم”.

illustration 1 300x215 - تکنولوژی هوشمند تصویر برداری دوربین هایک ویژن از پنگوئن آفرقایی محافظت می کند

تکنولوژی تصویر برداری هایک ویژن
www.ddcpersia.com

دوربین های هایک ویژن از آخرین فناوری روز دنیا برخوردارند که قادر به نمایش چندگانه با کیفیت بسیا بالا و مطلوب می باشند. قابلیت Pan-tilt-zoom  (عملکرد های بزرگ زاویه ای ) برای مشاهده حیوانات وحشی و غیر تهاجمی ایده آل است. این بخشی از تلاش برای انجام چنین پروژه هایی در آینده می باشد.

در مرحله بعدی پروژه  DICT قصد دارد دوربین های هایک ویژن را در جزیره دایر مستقر کند ، زمانی مستعمره ای پر رونق بود و در دهه 1970 دارای 25000 جفت پنگوئن آفریقایی بود. اکنون متاسفانه  کمتر از 1500 جفت از این گونه در جزیره باقی نمانده است. به دلیل حساسیت محیط ، باز دید عموم از این جزیره میسر نیست ولی با استقرار دوربین های هایک ویژن، مردم می توانند تعامل این گونه را در محیط زندگی آنها مشاهده کنند. انتظار می رود فناوری ویدیویی و راه حل ارائه شده توسط کمپانی هایک ویژن کار حفاظت از چند جنبه دیگر ذیل را بهبود بخشد.

  • ابزاری مفید برای محیط بانان برای مقابله و شناسایی متجاوزان در جزیره
  • کمک به شناسایی گونه های آسیب دیده
  • مشاهده روند تولید مثل و برطرف کردن هر گونه مشکلات احتمالی

شرکت پرشیا سیستم نماینده رسمی و خدمات پس از فروش محصولات نظارت تصویری کمپانی هایک ویژن با بیش از دو دهه فعالیت  آمادگی خودرا جهت مشاوره، فروش و عقد قرار دادهای تعمیر و نگهداری و خدمات پس از فروش اعلان می نماید. با خاطری آسوده مشاوره، طراحی و خرید دوربین مدار بسته خود را با ما بسپارید تا امنیت محل مورد نظر شما گارانتی گردد.برای خرید و مشاوره محصولات هایک ویژن با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

۰۲۱۵۴۸۷۱۰۰۰

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
مطالب مرتبط
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
02154871200