مقایسه محصول

هایک ویژن مقاله سفید فناوری را منتشر کرده است – امنیت جدید دنیای دیجیتالی

فهرست مطالب

امنیت دنیای جدید دیجیتالی با اعتماد صفر(Zero Trust) : هایک ویژن مقاله سفید فناوری را منتشر کرده است

گزارش اجمالی اعتماد صفر برای رسیدگی به نگرانی های امنیت سایبری در پاسخ به تحول سریع دیجیتال و تکثیر داده ها و دستگاه های اینترنت اشیا

هایک ویژن مقاله جدیدی را با عنوان “تأمین دنیای جدید دیجیتالی با اعتماد صفر: امنیت سایبری اعتماد صفر در حال دگرگونی صنعت اینترنت اشیا (اینترنت اشیا)” را منتشر کرده است. در این مقاله سفید ، Zero Trust توضیح داده شده است و دلیل اصلی آن در صنعت اینترنت اشیا برای رفع نگرانی های مربوط به امنیت سایبری مشخص شده است. این مقاله توضیح می دهد که چگونه Hikvision ، تولید کننده جهانی دستگاه های اینترنت اشیا با تمرکز در نظارت تصویری ، مفاهیم Zero Trust را تایید می کند.

در حالی که پیشرفت های نوآورانه فناوری ، دنیای ما و تجارت ما را به سمت جلو سوق داده است ، اما فضای تهدیدات سایبری را نیز گسترش داده است. حملات سایبری تاثیرات قابل توجه مالی و پیامد های طاقت فرسا این نقض ها را به یاد می آورد.

 

اعتماد صفر چیست و چگونه به ما کمک می کند تا خطرات سایبری را برطرف کنیم؟

Zero Trust یک ابتکار استراتژیک است که برای جلوگیری از نقض داده ها با حذف مفهوم اعتماد از معماری شبکه سازمان ایجاد شده است. در امنیت سایبری ، اعتماد به یک آسیب پذیری تبدیل می شود.

چاک دیویس ، مدیر ارشد امنیت سایبری هایک ویژن ، Zero Trust را در وبلاگ هایک ویژن توصیف کرد: «از دیدگاه امنیت سایبری ، رویکرد “به هیچ کس اعتماد نکن” مناسب است. بهترین بخشهای فناوری اطلاعات برای شرایطی آماده می شوند که هر بازیگر تهدیدی – اعم از دولت ، هکر کلاه سیاه یا یکی از کارمندان شما – ممکن است شبکه شما را به خطر بیندازد. “

به اعتماد صفر باید به عنوان یک طرز فکر و روش انجام کار پرداخته شود. این کار با شناسایی دارایی های کلیدی و داده های شبکه آغاز می شود که به عنوان “سطح محافظت” شناخته شده است. شما داده ها ، دارایی ها ، برنامه ها و خدمات مهم و ارزشمند سازمان را شناسایی خواهید کرد.

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالب مرتبط
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
02154871200