مقایسه محصول

دوربین های DeepinView هایک ویژن در ایمنی آموزش و پرورش

فهرست مطالب

دوربین های DeepinView هایک ویژن در ایمنی آموزش و پرورش به همراه راهکارهای هوش مصنوعی

تجهیزات امنیتی در مراکز آموزشی باید نظارت موثر، مدیریت بازدید کنندگان، پیشگیری از خشونت و ایمنی برای دانش آموزان، کارمندان و سایر افراد را به همراه داشته باشد. برای تمام محوطه دانشگاه شما باید دید کافی داشته باشید و اطمینان از این که اطلاعاتی که مشاهده می کنید در زمان درست و واقعی است. دوربین های DeepinView  هایک ویژن با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری، راهکارهایی چون کاهش هشدارهای اشتباه، ردیابی هوشمندانه انسان و وسایل نقلیه  ، جستجوی سریعتر فیلم ها و ایجاد هشدار خودکار برای فعالیت های غیر معمول  در مکان های شلوغ را ارائه دهد. در بروشور جدید محصول DeepinView مزایای اصلی دوربین ها از جمله تشخیص چند هدف، کنترل تراکم منطقه، محافظت از محیط و شمارش افراد بر اساس ویژگی ذکر شده است.

توانایی های هوش مصنوعی را میتوان برای مشاهده موقعیت های منحصر به فرد محوطه دانشکده  خود به کار گیرید.

هایک ویژن با استفاده از فناوری های مناسب بودجه دانشگاه ها، با هدف کاهش سرقت ، تخریب و خشونت در دانشگاه ها فعالیت می کند. از راهکارهای مجهز به هوش مصنوعی که مانع از آزار افراد میشود گرفته تا فناوری تشخیص پلاک، که از پارک غیرمجاز خودرو جلوگیری می کند. نظارت گسترده بر ورودی های ساختمان، زمین های ورزشی و راهروهای مدرسه نیز تحت پوشش این فناوری قرار می گیرد.

  • جستجوی ساده ویدئویی با استفاده از ویژگی ها و لوازم جانبی که می تواند یافتن دانش آموز گمشده یا افراد غیر مجاز را آسان کند
  • کنترل دسترسی بیومتریک بدون لمس، پروتکل های ایمنی بهداشتی و امنیت بیشتری را به فضاهایی مانند آزمایشگاه های علمی ، دفاتر ، سالن های ورزشی و هر منطقه ای که نیاز به دسترسی محدود دانش آموز دارد را ارائه می دهد.
  • فناوری تشخیص پلاک (LPR) از پارکینگ غیر مجاز جلوگیری می کند یا منبع آسیب دیدگی خودرو در مناطق پارک را شناسایی می کند.
اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالب مرتبط
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
02154871200