مقایسه محصول

دوربین 60 فریم بر ثانیه هایک ویژن

فهرست مطالب

دوربین 60 فریم بر ثانیه هایک ویژن

ابتدا نگاهی کوتاه بر فریم بر ثانیه و یا فریم ریت خواهیم داشت. به تعداد فریم هایی که هر دوربین دریک ثانیه ثبت می کند، فریم ریت (Frame Rate) گفته میشود، و گاه آنرا (Frame Per Second) و به اختصار FPS نیز می نامند. و در حقیقت میزان روان بودن تصویر را نشان می دهد. و نشان دهنده تعداد تصاویری است که در یک ثانیه دوربین می تواند آن را ثبت کند. پس هرچه تعداد فریم ها بیشتر باشد تصاویر روان ترو ثبت لحظات کامل تر خواهند بود.

هر دوربین مدار بسته توانایی های تصویر برداری با سرعتهای مختلفی را دارد. چشم انسان قادر به دیدن 25 فریم بر ثانیه می باشد که در این حالت بصورت واقعی یا Real بوده  و از این تعداد کمتر غیر واقعی و یا  Non realمی باشد. البته چشم انسان توانایی دیدن بیش از 60 فریم بر ثانیه را نیز دارد. هرچه تعداد فریم بر ثانیه دوربین کمتر باشد تصاویری که در حالت عادی دیده می شوند، کمتر خواهند شد و احتمال از دست دادن بعضی از لحظات وجود دارد.و هرچه تعداد فریم ها بیشتر باشد وقایع ثبت شده کامل تر خواهند بود. بعضی از دوربین های هایک ویژن توانایی تصویر برداری با 60 فریم بر ثانیه را دارند. دوربین های 60 فریم بر ثانیه هایک ویژن می توانند از اشیاء متحرک با سرعت بالا تصویر برداری کنند و این در پروژه های خاص مانند دوربین های پلاک خوان و یا بزرگراهها که تردد با سرعت بالاتری در آن انجام می شود تصاویرقابل ثبت خواهند بود.

maxresdefault 300x169 - دوربین 60 فریم بر ثانیه هایک ویژن

دوربین 60 فریم بر ثانیه هایک ویژن ddcpersia.com

ازدوربینهای باکیفیت 60 فریم برثانیه هایک ویژن می توان به دوربین DS-2CD4065F-A اشاره نمود. این دوربین از گروه باکس و در حوزه دوربین های IP  بوده و با ارائه  HD 1080p می تواند ویدئو ها را با کیفیت فول ثبت کند. دارای یک سنسور 6 مگاپیکسلی است و می تواند تا 20 کانال زنده را بصورت همزمان پشتیبانی کند. هایک ویژن اولین شرکتی است که این تکنولوژی را برای تامین امنیت جهانی آورده است. در حقیقت این دوربین ها تصویر برداری را به سطح جدید ارتقاء داده ا ند. همچنین این دوربین ها به عنوان یک پیشرفت واقعی در حوزه امنیت HD ، و تا حد بالا تجربه کار استفاده کنندگان را در کیفیت فیلمبرداری بهبود خواهند بخشید.

تکنولوژی بصورت مداوم درحال تحول بوده و شرکت هایک ویژن نیز در بخش تحقیق و توسعه خود همگام با این پیشرفت قدم بر می دارد و محصولات خود را همزمان توسعه می دهد.

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
مطالب مرتبط
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
02154871200