مقایسه محصول

روتر EA8500 لینکسیس و تکنولوژی MU-MIMO

فهرست مطالب

روتر EA8500 لینکسیس و تکنولوژی MU-MIMO

روتر وای فای EA8500 لینکسیس از تکنولوژی MU-MIMO AC2600 پشتیبانی می کند ، این روتر با پیشرفت فناوری MU-MIMO به کاربران امکان استفاده از بالاترین سرعت انتقال اطلاعات بصورت وایرلس را می دهد . سرعت ارسال اطلاعات در این روتر حدود 4.6 برابر سریع تر از تجهیزات وای فای معمولی می باشد .

پردازشگر دو هسته ای 1.4 گیگا هرتزی ، 4 آنتن وایرلس قابل تنظیم ، 4 باند بی سیم AC برای ارسال استریم های مختلف اطلاعات تنها برخی از قابلیت های دستگاه روتر بی سیم EA8500 لینکسیس است . ارسال امواج تحت دو باند 2.4 گیگا هرتز و 5 گیگا هرتزی و با سرعت 2.53 گیگا بیت در ثانیه از ویژگی های این روتر بی سیم است .

روتر EA8500 لینکسیس و تکنولوژی MU-MIMO

روتر EA8500 لینکسیس و تکنولوژی MU-MIMO

پشتیبانی از تکنولوژی MU-MIMO

استفاده از آخرین تکنولوژی  Wireless-AC جهت پخش همزمان چندین مصرف کننده مانند دستگاه بازی و … در این روتر وای فای تعبیه شده است .

پورت USB 3.0

اطلاعات خارجی در این روتر را می توان با استفاده از پورت USB 3.0 و با سرعت بالاتری ( 10 برابر بیشتر )،  نسبت به پورت USB 2.0 به اشتراک گذاشت .

برای خانواده هایی است که چندین دستگاه تحت شبکه در خانه دارند استفاده از روتر بی سیم AC2600 یک راه حل مناسب است . این روتر با استفاده از نسل جدید تکنولوژی لینکسیس از سرعت بالاتری ( 4.6 برابر ) نسبت به روتر های وای فای معمولی برخوردار است از این رو کاربران می توانند با استفاده از آن ، فعالیت های مختلفی مانند گوش دادن به موسیقی ، بررسی ایمیل ،خرید از اینترنت ، مشاهده فیلم و … را بصورت همزمان انجام دهند .

آنلاین بدون تاخیر و قطعی سرویس

روتر بی سیم EA8500 لینکسیس پهنای باند مناسبی را در اختیار کاربران قرار می دهد از این رو هیچ کاربری برای انجام فعالیت های شبکه ی خود منتظر نمی ماند و همه افراد آنلاین می توانند با استفاده از پهنای باند و سرعت مناسب فعالیت های خود را در اینترنت انجام دهند .

برخی از مهمترین ویژگی های روتر  EA8500

  • عملکرد در دو باند ( 2.4 گیگا هرتز و 5 گیگا هرتز )

ارسال امواج با قدرت و وسعت بیشتر با سرعت 1.73 گیگا بیت در ثانیه از ویژگی های منحصر به فرد روتر لینکسیس به شمار می رود .

  • فناوری هوشمند بهبود عملکرد روتر

عملکرد این روتر به گونه ای بهینه سازی شده است که با جلوگیری از تداخل امواج بی سیم ، عملکرد دستگاه را بهبود می دهد و از این  رو کاربران از کار کردن با این سیستم لذت خواهند برد .

منبع : سایت لینکسیس

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.