مقایسه محصول

وظیفه کپی رایتر و محتوانویس چیست ؟ و چه فرقی با هم دارند ؟

فهرست مطالب

وظیفه کپی رایتر و محتوانویس چیست ؟ و چه فرقی با هم دارند ؟

در تبلیغات چی کار کنیم؟چگونه آن را انجام دهیم ؟وظیفه کپی رایتر جستجوی این دو سوال اساسی است!و به طور کلی کپی رایتینگ به معنی قدرت بهره گیری از کلمات برای متقاعد کردن مشتری است. در کپی رایتینگ سعی می شود با کشف پیام اثرگذار و سپس ایده پردازی برای رسیدن به زبان وبیان به هدف نزدیک شویم.مخاطبان کپی رایتینگ همه مردم می توانند باشند.

Aspiring copywriter Here are 4 skills you didnt know you’ll need But you will  300x200 - وظیفه کپی رایتر و محتوانویس چیست ؟ و چه فرقی با هم دارند ؟

وظیفه کپی رایتر و محتوانویس چیست ؟ و چه فرقی با هم دارند ؟

هر محتوایی که در طول روز میبنیم موضوع کار یک کپی رایتر است .از نوشته تابلوهای اعلانات گرفته تا بروشور و بیلبورد و …

هم سخنی با مشتری و افزایش میزان اثرگذاری و وفاداری و تبلیغات بی هزینه و کم هزینه،این کار کپی رایتینگ استنه تبلیغات فیزیکی یا دیجیتال که چشم مخاطب را در می آورد و در آخر موفق هم نیست.با تمرکز روی دغدغه های ذهنی، نیازها و مطلوب های مشتری می توان به صورت دیگربه مردم گفت: بدو بدو بیا این ور بازار !!

کپی رایتر نویسنده ای است که به قصد بازاریابی موثرتر و فروش بیشتر محصول، خدمات محتوای مورد نیاز مشتری را تولید می کند.در کپی رایتینگ استفاده از تیترهای جذاب، به کاربران کلمات ساده در  متون، استفاده ازجملات تاثیرگذار و ایجاد حس اعتماد با متون جذاب و در آخر تبدیل مخاطب به مشتریبسیار مهم است. کپی رایتر باید دارای خلاقیت، مهارت در نویسندگی شناخت نسبی بازار، شناخت دقیقمحصول، شناخت رسانه، شناخت نیاز روز، مهارت بازاریابی، مهارت Seo ، شناخت ابزارمختلف تولید محتوا (تولید ویدئو، عکس و …) باشد.

اما محتوانویس یا کارشناس تولید محتوا باید بتواند به بهترین شکل در مورد مفهوم محصول خاصی مطلبی را تولید کند.

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالب مرتبط
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
02154871200