مقایسه محصول

پاک کردن تصویر دوربین از روی NVR ، DVR  و SD کارت

فهرست مطالب

پاک کردن تصویر دوربین از روی NVR ، DVR  و SD کارت

برای اطلاع از نحوه پاک کردن تصویر دوربین از روی NVR ، DVR  و SD کارت باید اول بدانیم که دوربین های مدار بسته، تصاوبر خود را بر روی هاردی که داخل NVR و یا DVR می باشند و یا مستقیم بر روی SD کارت ضبط می کنند. امروزه این ضبط بر اساس تاریخی است که در زمان راه اندازی دستگاه ضبط کننده، روی دستگاه تنطیم میگردد. این تنظیمات بر اساس تاریخ (روز، ماه و سال) و زمان ضبط (ثانیه، دقیقه و ساعت) ان انجام میگردد. بنا براین دستگاه ضبط ما دارای فایل هایی است که تاریخ ضبط تصاویر را نشان می دهد. این فایل ها بر روی هارد دستگاه ضبط قابل مشاهده می باشند، و براساس تنظیمات نیز می توان کار ضبط را پس از پر شدن ظرفیت هارد دیسک متوقف و یا باز نویسی روی تصاویر قبلی را فایل به فایل انجام داد.

حال در مواقع خاص استفاده کنده نیاز دارد بخشی و یا روز کاملی از تصاویر را حذف کند.

این کار با روشهای ذیل امکان پذیر است.

1- حذف کلیه تصاویر ضبط شده:

در سیستم های ضبط تصاویر (NVR و DVR) نرم افزاری وجود دارد که مدیریت عملکرد این دستگاه را بعهده دارد. در منویی که کلمه EDIT (اصلاح) وجود دارد، با ورود به آن و انتخاب دستوارات حذف که شامل حذف یک فایل و یا تمامی فایلها می باشد، میتوان یک فایل و یا کلیه فایلها را حذف نمود.

2- پاک کردن تصویر دوربین (پاک کردن بخشی از تصاویر یک فایل)

اگر به دلایلی نیاز به حذف بخشی از تصاویر ضبط شده یک فایل و مثلا در یک روز باشد، دستگاه DVR یا NVR قادر به انجام این کار نمی باشد. لذا ز فایل مورد نظررا بر روی فلش مموری که در درگاه DVR و NVR  وجود دارکپی گرده وسپس آنرا بر روی یک کامپیوتر و یا لپ تاپ انتقال می دهیم. نرم افزار هایی وجود دارند که کار اصلاح این گونه فایل های تصویری و صوتی را انجام می دهند، لذا به کمک نرم افزار های اصلاح فایل های صوتی و تصویری می توان بخشی از  فایل  را که مورد نظر می باشد را حذف نمود.

3- برای حذف تمام و یا بخشی از فایلی که بر روی SD کارت وجود دارد

بعضی از دستگاههای DVR و NVR  هایک ویژن دارای درگاه  حافظه ثبت تصاویر و صوت به نام SD کارت می باشند. در صورت نیاز به حذف فایل بصورت کامل از طریق منوی گفته شده در بند 1 می توان به حذف یک و یا تمام فایل های موجود در SD  کارت اقدام نمود. و در صورت حذف قسمتی از فایل موجود بر روی SD کارت میتوان آنرا از درگاه دستگاه ضبظ خارج نموده و آنرا در یک RAM Reader قرار داده و آنرا در درگاه Ramreader  دستگاه ضبط خارج نموده ، لذا به کمک نرم افزار های اصلاح فایل های صوتیReader کامپیوتر و یا لپ تاپ گذاشته و از طریق نرم افزار اصلاح صوت و تصویر بخشی که مد نظر می باشد را حذف نمود.

esrgf 300x168 - پاک کردن تصویر دوربین از روی NVR ، DVR  و SD کارت

پاک کردن تصویر دوربین ddcpersia.com

نکات قابل توجه:

توصیه می گردد پس از خرید و نصب دوربین مدار بسته و دستگاه و یا دستگاههای DVR  و یا NVR حتما بروشور آنرا که شامل راهنمای مصرف کننده است بخوبی مطالعه شود. کلیه راهنمایی ها توسط کارخانه سازنده در بروشور دستگاه درج گردیده است.همچنین  کمک از کارشناسان شرکتی که دوربین هارا خریداری کرد ه اید و یا از کارشناسان نصاب که انجام پروژه را بعهده دارند می تواند شما را درراهبر بهتر یاری نماید.

کار با دوربین مدار بسته در حالیکه آسان می باشد نیازمند به داشتن اطلاعات کافی در این مورد است.

شرکت پرشیا سیستم نماینده رسمی و خدمات پس از فروش محصولات نظارت تصویری کمپانی هایک ویژن با بیش از دو دهه فعالیت  آمادگی خودرا جهت مشاوره، فروش و عقد قرار دادهای تعمیر و نگهداری و خدمات پس از فروش اعلان می نماید.

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
مطالب مرتبط
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.