مقایسه محصول

5 عاملی که روی تصمیم شما در رابطه با یک قفسه یا کابینت شبکه تاثیر می گذارند

فهرست مطالب

5 عاملی که روی تصمیم شما در رابطه با یک قفسه یا کابینت شبکه تاثیر می گذارند

این روزها سخت افزار فناوری اطلاعات را می توان تقریباً در هر اداره، مدرسه، یا ساختمان تجاری مشاهده کرد. با وجود آنکه سخت افزار در تمامی موارد تقریباً یکسان باقی مانده، اما سازماندهی این موارد ممکن است بسیار متفاوت با یکدیگر باشد. موردی که ممکن است در برخی اداره ها بسیار پیچیده باشد ممکن است در اداره های دیگر مورد بی توجهی قرار گیرد. علاوه بر این، محافظت از سیستم های فناوری اطلاعات بسیار ارزشمند نیز نباید مورد بی توجهی قرار گیرد.

سازه های چارچوب، به طور عمده به منظور محافظت از سرورها، سیستم های کامپیوتری، پنل های اتصال، فناوری های نظارتی و غیره مورد استفاده قرار گرفته و در دسته قفسه ها و کابینت های شبکه طبقه بندی می شوند. بدبین بودن شما به عنوان یک خریدار جدید، به این سیستم های ذخیره سازی همه کاره بدیهی است و در نتیجه باید عوامل مختلفی را برای تحقق آن ها در نظر بگیرید:

tarh khabar 2rftg 1024x1024 1 300x300 - 5 عاملی که روی تصمیم شما در رابطه با یک قفسه یا کابینت شبکه تاثیر می گذارند

کابینت شبکه

در ادامه 5 عاملی که باید در نظر داشته باشید را ارائه کرده ایم:

  1. ملاحظات اندازه – این مورد واقعاً باید در نظر گرفته شود. ما چیز واضحی را بیان می کنیم زیرا که اندازه اولین مورد آشکار برای انتخاب قفسه یا کابینت شبکه، و سپس موارد دیگر است.

  2. ظرفیت – سیستم سرور و یا هر مورد دیگری ممکن است به اندازه کافی بزرگ و حجیم باشد، در نتیجه باید ظرفیت قفسه یا کابینت را بدانید. این مورد برای قرارگیری در آن موردی معمول است.
  3. باز/ بسته – با توجه به انواع مختلف قفسه ها و کابینت ها، با گزینه انتخاب انواع بسته یا باز مواجه خواهید شد. بر اساس نیازهای خود در رابطه با میزان دسترسی انتخاب کنید. با این حال، نصب و هزینه ها تفاوت هایی خواهند داشت.
  4. دسترسی – می توانید کابینت هایی را با تنظیمات چرخان یا موارد دیگر نصب کنید. همه چیزی که به آن نیاز دارد دسترسی به اتصالی است که به دنبال آن هستید.
  5. هزینه – همانطور که قبلاً اشاره گردید، قفسه های باز و بسته از نظر هزینه و نصب متفاوت خواهند بود. مورد باز نصب آسان تری داشته و بسیار کم هزینه تر خواهد بود.

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالب مرتبط
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
02154871200