مقایسه محصول

با چه دستگاهی امکان ضبط تصویر دوربین IP و HD را داریم؟ 

فهرست مطالب

با چه دستگاهی امکان ضبط تصویر دوربین IP و HD را داریم؟ 

ضبط تصاویر ویدئویی در سیستم نطارت تصویری بسیار مهم و نقش اساسی ایفا می کند. برای ضبط تصاویر دوربین باکیفیت HD همینطورضبط تصاویربصورت IP بطور همزمان و در یکدستگاه، نیازمند به استفاده از تکنولوژی خاصی است، که سازندگانی مانند شرکت هایک ویژن که پیشرو در صنعت ساخت دوربین و تجهیزات جانبی آن مانند دستگاههای ضبط تصاویر است، اقدام به تولید این فناوری نموده است. تلاش بخش R&D  بصورت توسعه، و منجر با ساخت دستگاه های ضبط هایبریدی شده است . این دستگاه ها می توانند تصویر دوربین های آنالوگ، و تحت شبکه (IP) را بصورت توامان ضبط کنند . 

DVR هایبریدی چیست؟ 

ضبط همزمان چند دوربین مداربسته آنالوگ و چند دوربین مدار بسته IP یا باصطلاح دیجیتال را دریک دستگاه ضبط تصاویر(DVR) را، DVR هایبریدی می گویند. با این دستگاه به دلیل امکان ضبط تصاویر چند دوربین IP و HD بطور همزمان هزینه های کمی را نسبت به DVR های معمولی می توان در نظر گرفت.  

DVR 2 - با چه دستگاهی امکان ضبط تصویر دوربین IP و HD را داریم؟ 

با چه دستگاهی امکان ضبط تصویر دوربین IP و HD را داریم؟

 

DVR هایبریددر چه پروژه هایی، معمولاً کاربرد دارد؟ 

 در پروژه هایی  به فراخور ماهیت ونوع پروژه، الزام به استفاده از دو نوع دوربین وجود دارد. بطور مثال در یک فروشگاه ، مدیریت مایل به دیدن همزمان صندوق ها و میز های فروشنده ها می باشد، که این کار با دوربین IP و انتقال تصویر میسر بوده و همینطور مایل به تصویر برداری از محلی که نیاز به دیدن لحظه ای ندارد، و  بصورت آنالوگ دوربین ها می توانند صحنه ها را ضبط و بعداً رویت شوند. در این پروژه ها الزام به استفاده از دو نوع دستگاه ضبط کننده DVR و NVR داریم که طییعتاً هزینه ها  آنها بالاخواهد بود. همچنین تغییر پروژه به دلیل ویژگی های آن مقدور نیست. استفاده از دستگاه DVR هایبریدی در این پروژه و پروژه های مشابه مقرون به صرفه بوده و هزینه های نصب و بهره برداری از سیستم نظارت تصویری را کاهش می دهد.  

شرکت هایک ویژن به عنوان برترین تولید کننده محصولات امنیتی و بخصوص دوربین های مدار بسته ، محصولات متنوعی را تولید و عرضه می کند که یکی از محبوب ترین سری آنها تجهیزات DVR هایبریدی است . از انواع تولیدات DVR های هایبریدی شرکت هایک ویژن به چند نمونه اشاره می کنیم.  

  • دستگاه DVR هیبرید DS-7216HUHI-K2 

این دستگاه DS-7216HUHI-K2 هایک ویژن،  یک DVR شانزده کاناله است . این دستگاه علاوه بر ۱۶ دوربین HD ، می تواند تصویر ۱۶ دوربین تحت شبکه را نیز ضبط نماید و عملا به عنوان یک دستگاه ۳۲ کانال مورد استفاده قرار می گیرد. 

  • دستگاه DVR هایبرید DS-7108HQHI-K1

این دستگاه، یک DVR هشت کانال هایبریدی هایک ویژن است، که علاوه بر ۸ دوربین HD ، می توان ۴ دوربین تحت شبکه را نیز روی آن ضبط کرد . همچنین در حالتی دیگر ، این DVR هایبریدی ، توانایی ضبط تصویر ۱۲ دستگاه دوربین تحت شبکه را دارد .

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
مطالب مرتبط
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
02154871200