چیزی که ما پیشنهاد میدیم

 

محاسبه تعداد خریدارانی که در طول روز وارد فروشگاه یا مرکز خرید شما می شوند می تواند به شما کمک کند تا به چندین روش کار خود را بهبود ببخشید. به عنوان مثال این امکان ایجاد می شود که دقیقاً تعداد کارکنان در زمانهای شلوغ را با نیاز ، بهبود خدمات مطابقت داده و سپس کارکنان را در ساعات کمتری کاهش دهید تا در هزینه های عملیاتی صرفه جویی کنید. از این طریق و روشهای دیگر ، شمارش افراد در فروشگاه به خرده فروشان کمک می کند تا استراتژی های خود را بهینه کرده و تبدیل و درآمد را به حداکثر برسانند. با این حال ، کار شمارش دقیق مشتریان در مدت زمان طولانی کار دشواری است ، خصوصاً اینکه فناوری های قدیمی دوربین قادر به انجام این کار نیستند.

 

ویژگی های راه حل

 

دوربین های مردم شمار هایک ویژن ، مجهز به لنزهای دوگانه که با الگوریتم های یادگیری عمیق تعبیه شده اند ، بسیار دقیق هستند – بیش از حد کافی و از گذشته بر پالش ها غلبه کرده اند.

  • بسیار دقیق

دوربین های شمارش افراد با لنز دوگانه هایک ویژن دقت بسیار بالایی را با پیکربندی ارائه می دهند که تصویربرداری سه بعدی را برای تشخیص انسان با اشیاء( بی جان) و نیز سایه ها را  فراهم می کند.

  • الگوریتم های یادگیری عمیق

دوربین های شمارشگر همچنین دارای الگوریتم های یادگیری عمیق هستند که می توانند به طور مداوم آموزش داده و با مجموعه داده های جدید بهبود ببخشند تا افراد ی که ارزش ترند را نیز بشمارند.

lazy - مردم‌شمار

برنامه های کاربردی

 

• برنامه ها و عملیات کارکنان را بهینه کنید

با استفاده از آگاهی به طور دقیق تعداد کارکنان را در زمان های شلوغ افزایش دهید تا خدمات را بهبود ببخشید ، و سپس کارمندان را در ساعات خلوت کاهش دهید تا کارایی عملکرد شما افزایش یابد.

lazy - مردم‌شمار

• هزینه های عملیاتی را ارزیابی کنید

در هر فروشگاه آمار جریان بازدیدکنندگان را بدست آورید و مشخص کنید که کدام فروشگاه ها بهره وری عملیاتی بهینه دارند – بنابراین مبنای ارزیابی برای پرداخت بعدی اجاره و سایر هزینه ها افزایش می یابد.

lazy - مردم‌شمار

• با ارزیابی فعالیتهای بازار یابی میزان بازگشت سرمایه را اندازه گیری کنید.

کاربران می توانند با تجزیه و تحلیل داده های نرخ ورودی (ورود در مقابل عبور) ، فعالیت های بازاریابی استراتژیک را برای جذب مشتری توسعه دهند.

lazy - مردم‌شمار

کالاهای پیشنهادی ما

 

مرکز خرید ، سوپرمارکت ، موزه ، نمایشگاه


NVR: series NVR


Dual-Lens People Counting Network

Camera: DS-2CD6825G0/C-I(V)(S)