آن چه که ما پيشنهاد ميدهیم

امنیت به طور حتم یکی از اساسی ترین و در عین حال مهمترین موضوعات برای  همه تیم های مدیریتی است. اما بهبود سیستم امنیتی شما فراتر از حفاظت از دارایی های فروشگاه است. این همچنین یک محیط امن تر و راحت تر برای خرید مشتریان ایجاد می کند. راه حل هایک ویژن امنیت کسب و کار شما را با استفاده از برنامه های مختلف برای مراحل قبل از رویداد ، زمان واقعه و بعد از رویداد ، هوشمندتر می کند.

هشدار قبل از حادثه

اعلان ها برای آماده سازی های قبلی

همیشه خوب است که از قبل برنامه ریزی کنید و این برای سیستم های امنیتی نیز صدق می کند. راه حل هایک ویژن قابلیت هایی را برای هشدارهای قبل از حادثه فراهم می کند. به عنوان مثال، اعلان هشدار برای فرد غیر مجازکه خرده فروشان را ازاینکه کسی در فزوشگاه میباشد آگاه می سازد.

هشدارهای زمان واقعی

هشدارهای به موقع برای پاسخ سریع

امروزه ، امنیت فیلم تکامل یافته و می توان با جستجوی ساده ای رخدادی که تازه به وقوع پیوسته را مشاهده کرد. مشاغل انتظار دارند مزایای زیادی از قابلیت های سیستم های هشدار در زمان واقعی کسب کنند. به عنوان مثال ، خرده صاحبان فروشگاه می توانند هنگام ارتباط EAS با دوربین امنیتی به طور موثر از ضرر و زیان جلوگیری کنند.

بازیابی شواهد پس از واقعه

شواهد قابل قبول قانون

برای همه کاربران سیستم امنیتی ، توانایی یافتن سریع شواهد بسیار مهم است. در بسیاری از سناریوها ، چنین شواهدی ممکن است مواردی فراتر از اطلاعات ویدئویی باشد. به همین دلیل با راه حل هایک ویژن ، کاربران داده های کلیدی مرتبط با رویداد مورد نظر را پیدا می کنند. یک مثال اطلاعات PoS با شواهد ویدئویی مربوطه است. این نوع قابلیت، کارایی را افزایش می دهد و مدارک شواهد را موثرتر می کند.

lazy - امنیت هوشمند و جلوگیری از ضرر
lazy - امنیت هوشمند و جلوگیری از ضرر
lazy - امنیت هوشمند و جلوگیری از ضرر

مدیریت سیستم

با استفاده از HikCentral (نرم افزار یکپارچه هایک ویژن)، مدیریت فناوری اطلاعات متمرکزتر و با کاربرد آسان است. تمام آمارها و تجزیه و تحلیل هایی که ممکن است برای حفظ یک سیستم سالم نیاز داشته باشید ، همه در یک مکان نشان داده شده اند. به راحتی می توانید سریعآ برای بازرسی و رفع مشکلات مراحل را به آسانی پیگیری نمایید.

• بازرسی کلی

  • فرکانس بازرسی قابل تنظیم : 0.5 ~ 60 دقیقه

• بررسی خطا

  • لیست موارد غیر عادی با اطلاعات دقیق

• رفع مشکلات

  • بررسی قابلیت دسترسی به شبکه
  • روشن یا خاموش
  • بررسی نام کاربری و رمز ورود