آن چه که ما پيشنهاد ميدهیم

 

وقتی از پروژه های ساختمانی یاد می کنیم، آپارتمان ها ، مجتمع های تجاری و ساختمانهای اداری همگیاین مکان ها در زندگی روزمره اهداف منحصر به فردی دارند، اما از نظر امنیتی دارای نکات مشترکی هستند. دقیقاً به همین دلیل است که راه حل ساختمانی هایک ویژن ( Hikvision Building Solution ) یک بسته کلی را ارائه می دهد که شامل چندین مولفه اساسی برای امنیت و اطلاعات است، به عنوان مثال سیستم نظارت تصویری ، سیستم های هشدار ، سیستم های ورود و خروج و سیستم های کنترل دسترسی و آیفون تصویری که تمام این موارد در راه حل های ساختمانی هایک ویژن در نظر گرفته شده اند و بر این اساس می توان بسته ارائه شده را سفارشی کرد.
حفاظت از دارایی ها و زیر ساختها که شامل سالها زحمت و کوشش بوده از ارکان مهم انسانهاست. هایک ویژن راه حل های نو آورانه نظارت تصویری برای هر نوع نیازی را ارائه داده است.
راه حل ساختمانی هایک ویژن را می توان بر اساس نیاز و پروژه مورد نطر سفارشی و انتخاب نمود.

دوربین های نظارت تصویری:

هایک ویژن دوربین های امنیتی را برای هر نوع نیاز خاص امنیتی – فضاهای داخلی و خارجی ، راهروها ، صحنه های پانوراما و موارد دیگر طراحی می کند. آنها تشخیص نفوذ شامل هشدارها و بازدارنده ها در زمان واقعی بر اساس تجزیه و تحلیل محتوای ویدئویی ، همراه با تصویربرداری رنگی (7/24) که در صورت نیاز به تهیه مدارک قانونی باشد، بیشترین کمک را می کند.

lazy - ساختمانی
lazy - ساختمانی

سیستم هوشمند:

برای کاهش هزینه های عملیاتی و غنی سازی تجربه کاربر ، هایک ویژن همچنین طیف گسترده ای از محصولات و عملکردهای هوشمند را ارائه می دهد. این سیستم شامل شمارش افراد ، نقشه برداری از گرما و محافظت از محیط مبتنی بر یادگیری عمیق است.

 

سیستم هشدار دهنده:

سیستم های هشداردهنده، راه حل های امنیتی مهمی برای ساختمان ها ارائه می دهند. محصولات هشدار با ارائه اقدامات امنیتی كه بر نیازها و خطرات بسیار خاص تمركز می كنند، به عنوان مثال ، تشخیص دود ، تشخیص نشتی آب یا تماس مغناطیسی درها و پنجره ها همگی برای ساخت یك سیستم قدرتمند كمك کرده تا انواع شرایط را رصد كند. در بالای یک سیستم هشدار معمولی ، یک سیستم اضطراری نیز در دسترس است که در صورت وقوع حوادث ، کمک بیشتری می کند. ایستگاه های دزدگیر دیواری یا مستقل می توانند در مکان های عمومی برای رسیدگی سریع به موارد اضطراری نصب شوند.

lazy - ساختمانی
lazy - ساختمانی

سیستم کنترل دسترسی:

هایک ویژن راه حل های کنترل دسترسی کامل و سازگار برای ساختمان های تجاری و انبارها ارائه داده است. ترمینال های شناسایی چهره بهترین سطح کنترل دسترسی را برای سطح بالای امنیت ، کارایی و رضایت را به کاربر ارائه می دهند. جدا از تشخیص چهره ، هایک ویژن کارت خوان ها را به عنوان یک راه حل آسان و مقرون به صرفه ارائه داده است.

سیستم آی فون تصویری:

بیشتر ساختمانها ، چه تجاری و چه مسکونی ، برای کمک به ارتباطات و کنترل ورود به داخل ساختمان به تصاویر ویدئویی نیاز دارند. هایک ویژن طیف گسترده ای از محصولات آی فون تصویری را برای تأیید صوتی و تصویری دو طرفه مناسب ارائه می دهد. سیستم ارسال ویدئویی داخل ساختمان به طور یکپارچه با دوربین های مدار بسته و سیستم های هشدار ادغام می شود و یک راه حل امنیتی همه جانبه برای سناریوهایی با نیازهای پیچیده امنیتی و مدیریتی ایجاد می کند.

lazy - ساختمانی
lazy - ساختمانی

سیستم ورود و خروج:

یک سیستم پارکینگ خوب می تواند در زندگی روزمره ساکنان و کارمندان به لحاظ ایجاد امنیت و راحتی اثر داشته باشد. داشتن سیستمی که بتواند روند ورود خودرو را در ساختمان های اداری و تجاری و مسکونی کنترل نماید یک مزیت خوشایند می باشد. سیستم ورود و خروج وسایل نقلیه هایک ویژن و تشخیص پلاک با دقت بسیار بالا، اجازه می دهد تا وسایل نقلیه از قبل ثبت نام شده و بدون نیاز به تهیه بلیط ورودی هر روز از در گاه ورودی و خروجی تردد نمایند.

lazy - ساختمانی