آن چه که ما پيشنهاد ميدهیم

 

علیرغم محبوبیت روزافزون بانکداری دیجیتال و فناوری های جدید مالی (“fintech”) ، شعب سنتی بانک هنوز هم جایگاه مهمی در زندگی اغلب مشتریان دارند. آنها خدمات ارزشمندی را ارائه می دهند که مشتریان ترجیح می دهند خدماتی مانند وام، وامهای رهنی، سرمایه گذاری در تولید و افتتاح حساب جاری خود وغیره را بصورت حضوری و رو در رو انجام دهند. احساس امنیت در بانک برای مشتریان بسیار مهم است ، هم از نظر ایمنی شخصی و هم ازنظر سپرده های آنها، و این همان چیزی است که هایک ویژن در راه حل خود ارائه میدهد.

توسعه هوش مصنوعی و سایر فناوری های پیشرفته نظارت تصویری ، بانک ها را قادر می سازد تا تصاویر ویدئویی قابل اعتمادی را برای تحقیق جمع آوری کنند و برای تصمیم گیری های آگاهانه مورد استفاده قرار می دهند، و روند مدیریت کارآمد شعب را ساده می کنند.  راه حل هایک ویژن استفاده از یک سیستم امنیتی بیش از یک محیط امن است،  بطوریکه شما از ابزار های مفید ، برای تجارت پیشرفته لذت خواهید برد.

lazy - دفاتر شعبه

یکپارچه سازی سیستم هشدار

 

ترکیب سیستم های دوربین مداربسته و غیره، لایه دیگری از امنیت را به دفاتر شعبه می افزاید. سنسورهای غیر فعال مادون قرمزیا (PIR)    ما، همراه با طیف وسیعی از ردیاب ها – مانند دتکتورهای دود ، مغناطیسی و تشخیص شکست شیشه – یک بسته محافظتی کامل ایجاد می کند و به مشتریان و کارمندان احساس آرامش می دهند.

lazy - دفاتر شعبه