مقایسه محصول

زیرساخت­هاي همگرا و جالب در اینترنت اشیا با SMBها

فهرست مطالب

زیرساخت­هاي همگرا و جالب در اینترنت اشیا ، SMBها را به سوی برون­سپاری ITبه فراهم کنندگان خدمات مدیریت شده هدایت می­کنند

لینکسیس شرکت اتصال خانگی که اخیراً با شرکت فناوری اینترکانکت فاکس­کان و شرکت بین ­المللی بلکین ادغام شده است، امروز یافته هایی از IDC InfoBrief منتشر کرد که توسط Linksys با عنوان استراتژی­ های موفق برای فراهم کنندگان فناوری اطلاعات که به مشتریان تجاری کوچک خدمات می­دهند» راه اندازی شده و توجه آن به کسب و کارهای کوچک ( شرکت­هایی با کمتر از 300 کارمند) و شرکای کانالی آنهاست که از آنها برای یافتن منابع شبکه استفاده می کنند.

InfoBrief به بررسی این مساله می پردازد که مشتریان اصلی SMBها به دنبال کدام محصولات، راه­ حل­ها و خدمات فناوری اطلاعات هستند، و فراهم کنندگان خدمات و فروشندگان چطور می­توانند برای انجام کار مجهزتر شوند.

بخش کسب و کارهای کوچک در طول پنج سال آینده، ارتقاء و پیشرفت زیادی را در زیرساخت­های گسترده خود تجربه می­کند. مگی کران، معاون فروش شرکت بین­المللی بلکین می­گوید «قابلیت اطمینان و عملکرد شبکه بی­سیم اهمیت فزاینده ای برای همه کسب و کار­های کوچک دارد اما بسیاری از آن­ها هنوز از تجهیزات قدیمی استفاده می­کنند و بسیاری از آنها به دنبال تعمیرات اساسی زیرساخت­ ها، سخت­ افزار و مدیریت شبکه خود هستند و چشمی هم به تقاضای اینترنت اشیا دارند. جای تعجب نیست که تقاضا برای ابر، به ویژه نرم ­افزار به عنوان سرویس، در بالای لیست قرار دارد، اگرچه بسیاری از شرکت­ها تجهیزات درون سازمانی  قدیمی خود را حذف نکرده ­اند.»

tarh khabar 2wr 1 300x300 - زیرساخت­هاي همگرا و جالب در اینترنت اشیا با SMBها

زیرساخت­هاي همگرا و جالب در اینترنت اشیاء، SMBها را به سوی برون­سپاری ITبه
فراهم کنندگان خدمات مدیریت شده هدایت می­کنند

شان فیتزجرالد، مدیر تحقیقات شرکت استراتژی­های تبدیل دیجیتال سراسر جهان، IDC، گفت: “تغییر اولویت­های مشتری باعث ایجاد تقاضاهای جدید از شرکای کانال شده است، اما فرصت­های بسیار زیادی را برای کسانی فراهم کرده که می­توانند فرآیندها را ساده کنند، پیشنهادات را گسترش دهند، و ارزش بیشتری خلق نمایند”. “ساخت ابر ترکیبی، چالش ­های قابل توجهی برای SMB­ها بوجود می ­آورد و تقاضای بیشتری را برای خدمات مدیریت شده فناوری اطلاعات ایجاد می­کند.”

نمونه دیدگاه های IDC InfoBrief عبارتند از:

 • شرکای کانال، تلاش­های خود را بر روی شرکتهای کمتر از 300 کارمند متمرکز کرده ­اند و توجه ویژه ­ای به شرکت­های­ نوپا و در مراحل اولیه رشد دارند.
 • برای فراهم کنندگان تجهیزات شبکه و MS/ISPها، شرکت­های بسیار کوچک (کمتر از 25 کارمند) و شرکت ­های کوچک (25-99 کارمند)، نیمی از پایگاه مشتریان را به ترتیب با 50.6% و 50.8% تشکیل می­دهند.
 • مشتریان در اواسط دوره حیات بیش از 50% کسب و کار MS/ISP را تشکیل می­دهند. این منعکس می­شود در….
 • فراهم­ کنندگان خدمات و تجهیزات، به طور متوسط سه جایگاه مختلف را هدف قرار می­دهند و شرکای کانال که تخصص را ارائه می نمایند، ارزش و درآمد بیشتری به وجود می آورند.
 • حسابداری؛ خدمات غذا/رستوران­ها؛ بانکداری/مالی؛ و محصولات فناوری، خدمات و مشاوره؛ و ساخت و ساز به صورت عمودی از بالا رتبه­ بندی شده­اند.

شرکای کانال درباره میانگین رشد درآمد طیف وسیع محصولات و خدمات خود، انتظاراتی دارند که عبارتند از:

 • فراهم کندگان تجهیزات شبکه، نرم افزار مبتنی بر ابر به عنوان سرویس (42.2%)، زیرساخت و یا چارچوب به عنوان یک سرویس (42.1%)، و سنسورهای IoT و سخت افزار را (40.5) در بین پنج گزینه اصلی ارائه می دهند.
 • MS/ISP­ها به دنبال انجام مسئولیت­های مدیریتی بیشتری هستند، نرم­ افزار مبتنی بر ابر به عنوان محصول خدماتی (34.1%)، به علاوه خدمات فناوری اطلاعات مدیریت شده (37.6%) ، و WiFi به عنوان سرویس (34.9%) را ارائه می­دهند.
 • شرکای کانال، بسته­ بندی منابع زیرساختی برای شرکت­های کوچک را برای تامین بهتر با نیازهای روزافزون، بازسازی می­کنند.
 • 90% از ارائه ­دهندگان تجهیزات و 83% از MS/ISP­ها، طرح توسعه انواع ارائه خدمات شبکه برای شرکت­های کوچک را بررسی کرده­اند.
 • “خودتان این کار را انجام دهید” و ” این کار را برای من انجام دهید”، یک سوم از ارائه ­دهندگان تجهیزات و 40% از ارائه ­دهندگان خدمات را جذب می­کند.
 • MS/ISP­ها مزیت ارائه لیست پیشنهادی با قیمت­های مجزا دارند که با یک حق اشتراک ترکیب شده است در حالی که فراهم کنندگان تجهیزات، اندکی از ترکیب پیشنهادات قیمت­های مجزا با برخی اجزای حق اشتراک،
  سود می برند.

منبع : لینکسیس

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.