پروژه های موفق

 

واحد پروژه شبکه و نظارت تصویری شرکت پرشیا سیستم با بیش از ۱۵ سال تجربه فعالیت مستمر در حوزه سیستم های نظارت تصویری و سیستم های امنیتی و با هدف بروزرسانی سطح علمی با پشتوانه تجربیات فنی و تکیه بر نیروهای متخصص، کارشناسان و مشاوران خود توانسته است همچون گذشته سهم مهمی را در ارائه هرچه بهتر فن آوری های نوین به جامعه انفورماتیک ایفا نماید. در همین راستا و با اهمیت یافتن سامانه‌های کنترل و نظارت تصویری، پرشیا سیستم نیز پروژه‌های متعددی را به انجام رسانده است:

 • طراحی و جانمایی دوربین‌ها بر اساس استفاده از ترکیب سیستم‌های IP و آنالوگ جهت طراحی بهینه
 • ارائه راه‌حل‌های سفارشی بر اساس نیازهای ویژه کارفرمایان خاص
 • ارائه راه‌حل‌های جامع ضبط بلندمدت تصویر به‌صورت مستقل از سیستم‌عامل
 • ارائه راهکارهای پردازش هوشمند تصاویر
 • ارائه دستورالعمل جهت تجهیز سامانه دوربین مداربسته مطابق نیاز کارفرماهای مختلف
 • طراحی و پیاده‌سازی راه‌حل‌های کنترل و نظارت تصویری با استفاده از دوربین‌های تحت شبکه
 • پیاده‌سازی بسترهای انتقال صدا، تصویر و داده
 • مشاوره، طراحی و پیاده‌سازی شبکه‌های انتقال تصویر و صدا روی شبکه دیتا
 • مشاوره، طراحی و پیاده‌سازی شبکه‌های LAN و کابل‌کشی ساخت‌یافته
 • مشاوره، طراحی و پیاده‌سازی اتاق‌های سرور و دیتاسنتر
 • طراحی و پیاده‌سازی شبکه‌های بی‌سیم در محیط داخلی و خارجی مشاوره و طراحی شبکه های فیبرنوری و راه حل های FTTx

شرکت پرشیا سیستم با داشتن واحد فنی و R&D و همچنین نیروهای متخصص این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده که در ضمن ۲ سال گارانتی تعویض محصولات خود ۵ سال نیز خدمات پس از فروش به مشتریان خود ارائه نماید . اهمیت استفاده از سیستم دوربین مداربسته به اندازه ای است، که در طول دو دهه گذشته این سوال در ذهن بسیاری از کاربران سیستم های نظارت تصویری بوجود آمده است که، چرا تا پیش از این از سیستم مداربسته استفاده نکرده اند.
علاوه برآن در هنگام وقوع جرم و یافتن مجرمین وجود یک سیستم نظارت تصویری که بطور اصولی طراحی شده باشد، مزایای بسیاری را برای محافظت از دارایی ها و داشتن مکانی امن و مدیریت مؤثر منزل یا محل کار خواهد داشت.

حال با توجه به نیازهای بیشمار استفاده از دوربین مداربسته و وجود صدها برند تجاری مختلف که در این چند سال اخیر ایجاد گردیده متأسفانه تعداد افراد سودجو بدون داشتن دانش فنی لازم اقدام به انجام پروژه های نظارت تصویری نموده اند که موجب ایجاد عدم اعتماد برای مصرف کننده به مجموعه های بزرگ فروش دروبین های مداربسته گردیده است.
پرشیا سیستم مفتخر به داشتن نیروهای مجرب و کارآزموده با داشتن دانش فنی بالا می باشد که این امکان را برای مصرف کننده میسر می سازد تا در کناره مشاوره و بازدید رایگان جهت ارائه راهکارهای متنوع متناسب با نیاز کارفرما اقدام نماید.
همچنین از نکات حائز اهمیت در خدمات قابل ارائه شرکت پرشیا سیستم می توان به تضمین جمع آوری کل سیستم پس از نصب در صورت عدم رضایت کارفرما از کارایی تعهد شده توسط این شرکت اشاره نمود.

برخی از پروژه های شاخص

 
lazy - پروژه های موفق
lazy - پروژه های موفق
lazy - پروژه های موفق
lazy - پروژه های موفق
lazy - پروژه های موفق
lazy - پروژه های موفق
lazy - پروژه های موفق
lazy - پروژه های موفق
lazy - پروژه های موفق
lazy - پروژه های موفق
lazy - پروژه های موفق
lazy - پروژه های موفق
lazy - پروژه های موفق
lazy - پروژه های موفق