مقایسه محصول

چگونه کابل های زیاد موجود در خانه را با روتر ساماندهی کنیم ؟

فهرست مطالب

چگونه کابل های زیاد موجود در خانه را با روتر ساماندهی کنیم ؟

زمانی که تعداد کابل های شبکه در خانه زیاد می شوند مناسب ترین راه استفاده از یک روتر است . روتر یک دستگاه مستقل است که به پورت اترنت مودم وصل می شود مسیر شبکه و اینترنت را بین مصرف کنندگان مختلف تقسیم و مدیریت می کند .
روترها از یک طرف به اینترنت وصل شده و از طرف دیگر پورت های اترنت را برای اتصال تجهیزات در شبکه داخلی فراهم می کنند.

روتر از طریق یک پورت اترنت مودم ترافیک را از اینترنت دریافت کرده آن را از طریق چند پورت اترنت یا از طریق بی سیم بین مصرف کنندگان مختلف منتشر می نماید . انتشار اطلاعات از بستر کابل نسبت به بی سیم سرعت و پهنای باند بیشتری دارد
اما شاید کشیدن کابل برای هر مصرف کننده ، شکل و ظاهر دیوار ها را دچار مشکل کند از این رو هر کاربر با توجه به نیاز خود اقدام به انتخاب مناسب ترین شیوه استفاده از روترمی کند .

چگونه کابل های زیاد موجود در خانه را با روتر ساماندهی کنیم ؟

ساماندهی کابل ها با روتر – Linksys

پیش از انتخاب روتر باید ابتدا ببینیم به چه پهنای باند و سرعتی نیاز داریم . مطمئنا زمانی که ما به 300 مگا بیت در ثانیه ترافیک و سرعت اینترنت نیاز داریم خرید اینترنت گیگا بیت بر ثانیه ای کار منطقی به نظر نمی رسد از این رو با توجه به نحوه کارکرد می توانیم روتر مورد نیاز خود را انتخاب کنید .

روترها در انواع و مدل های مختلفی در دسترس افراد قرار دارند ، بسته به توانایی دارای قیمت های مختلفی هستند . روترهای بی سیم با توجه به سرعت و پهنای باند و گستردگی محوطه آنتن دهی خود از دو یا چند آنتن بیرونی ساخته شده اند . البته آنتن های بیشتر به معنی افزایش محدوده نیست اما سرعت اتصال به شبکه را افزایش خواهد داد .

به خاطر داشته باشید که پیش از انتخاب روتر برای استفاده نخست باید با یک کارشناس خبره در این زمینه مشورت کنید پس از مشخص شدن نوع نیاز به سیستم و میزان بودجه خود ، مناسب ترین مودم را انتخاب نمایید . شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.