ترکیب دیتاهای آن لاین و آف لاین

 

تصمیم گیری برای بهینه سازی عملکرد، به اطلاعات غنی و قابلیت پیوند دادن قطعات به یکدیگر نیاز دارد. بنابراین ، تلفیق داده های آنلاین و آفلاین کلید کشف بینش های تجاری است.

چيزي که ما پيشنهاد ميديم

 

هایک ویژن طیف گسترده ای از محصولات را ارائه می دهد که به جمع آوری داده ها ، تجزیه و تحلیل ها و همجوشی داده های چند بعدی می پردازند. با استفاده از دستگاه هایی که برای یک سیستم امنیتی نیز مناسب هستند ، اکنون می توانید درک عمیق تری از مشتریان خود به عنوان یک گروه کسب کنید ، الگوهای تجاری را مشاهده کنید ، بهره وری عملیاتی را افزایش دهید و از ابزارهای مناسب استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که خریداران با لبخند و کالا از فروشگاه شما خارج می شوند.

تجزیه و تحلیل ترافیک مشتری

lazy - بهینه سازی و مدیریت عملیات

به استثنای مشتریان تکراری

برای به دست آوردن اطلاعات دقیق‌تر از مشتری،دوربین هایک‌ویژن قادر است مشتریانی را که به طور مکرر وارد فروشگاه می شوند یا از آنجا عبور می کنند را حذف کند.

lazy - بهینه سازی و مدیریت عملیات

دوربین 6 در 1

 

ادغام برای تشخیص داده‌های آفلاین 6 در 1 که بطور قابل توجهی باعث کاهش سرمایه گذاری می گردد.

lazy - بهینه سازی و مدیریت عملیات

گزارش ترافیک مشتری

دانستن اینکه چند نفر از فروشگاه شما بازدید کرده اند و می توانند الگوها و روند خریداران را تجزیه و تحلیل کنند ، برای هر نوع فروشگاه بزرگ یا کوچک بسیار مهم است.

lazy - بهینه سازی و مدیریت عملیات

کارکنان استثناء

هایک‌ویژن روی کمک به مشتریان در جمع آوری دقیق ترین داده‌ها کار کرده است. دوربین جدید شمارش افراد اکنون قادر است ورودی‌های تکراری یا غیر خریداران (از جمله کارکنان  و محافظین) را تشخیص داده و چنین داده‌هایی را حذف کند.

نقشه حرارت منطقه

 

داده هایی که نشان می دهد کدام مناطق بیشتر از همه بازدید می شوند می توانند کمک بزرگی به بینش عملیاتی کنند. در منطقه قفسه ، فناوری نقشه برداری از گرما نشان دهنده محبوبیت هر قسمت از قفسه است. همراه با سایر اطلاعات ، مشکلات کالاها آشکار می شود.

lazy - بهینه سازی و مدیریت عملیات
lazy - بهینه سازی و مدیریت عملیات

نقشه حرارت سراسری

 

با استفاده از نصب چندین دوربین سقفی چشم ماهی ، این سیستم می‌تواند داده‌های نقشه حرارتی سراسری را برای کل فروشگاه تولید کند. این اطلاعات به مدیران کمک می کند تا ببینند “مناطق گرم” کجا هستند و امکان تخصیص بهتر محصول برای تبلیغات را دارند. داده‌های نقشه حرارتی همراه با داده‌های فروش ، ابزاری عالی برای تیم مدیریت برای آشکار کردن بینش در مورد الگوی خرید است.

 

تجزیه و تحلیل محیط های عمومی

 

زمان انتظار می‌تواند تأثیر مخربی بر تجربه مشتری از فروشگاه داشته باشد. دوربین‌های تشخیص صف برای نظارت بر صف در زمان واقعی و ارسال اعلان در زمان انتظار تعداد زیادی از افراد در صف ساخته شده اند. همراه با زمان پاسخ ، مدیران همچنین می توانند داده‌های صف را ارزیابی کنند تا عملکرد کارکنان را ارزیابی کنند و بهبود کارایی را پیگیری نمایند.

 
lazy - بهینه سازی و مدیریت عملیات

حسابرسی از راه دور

 

راه‌حل ممیزی از راه دور هایک‌ویژن از سیستم‌های دوربین مداربسته موجود استفاده مجدد می‎کند و روند ممیزی آفلاین را به صورت آنلاین منتقل می‌کند.  کارآیی و استاندارد سازی را بهبود می‌بخشد. با راه‌حل هایک‌ویژن می‌توانید مراحل برنامه‌ریزی ، حسابرسی ، اصلاح و آمار و بازبینی را سریع و دقیق انجام دهید. شما در‌حال تهیه گزارش ، تجزیه و تحلیل نتایج و سپس تجدیدنظر در محصول نهایی با ابزارهای مفید و بینش و دانایی هستید. مشقت در مورد سابقه حسابرسی فروشگاه شما، به سابقه تبدیل می شود.

lazy - بهینه سازی و مدیریت عملیات