مقایسه محصول

برتری دوربین های سری G2 به دوربین های سری G0 و G1

فهرست مطالب

برتری دوربین های سری G2 به دوربین های سری G0 و G1

دوربین های هایک ویژن دسته بندی های مختلفی دارند که یکی از آنها، دسته دوربین های سریG0, G1, G2  است. این دوربین ها نسبت به یکدیگر امکانات متفاوتی را در اختیار کاربر قرار می دهند. دوربین های سری G2 جزو جدیدترین محصولات هایک ویژن است که امکانات زیادی را فراهم می کند.

دوربین های سری G2 هایک ویژن حساسیت نوریشان (Min. Illumination) به میزان 005/0 لوکس می باشد. همانطور که می دانید هر چه این عدد کمتر باشد نشان دهنده این است که حساسیت نوری دوربین نیز زیادتر شده و دوربین برای ثبت تصاویر خود به نور کمتری نیاز دارد. یکی دیگر از ویژگی های ممتاز دوربین سری G2 این است که برای ارسال داده های خود به پهنای باند کمی نیاز دارد و ضمن آن که میزان حافظه آن به 256 گیگابایت افزایش یافته است. در حالیکه سری G قبلی دوربین های هایک ویژن حداکثر میزان حافظه 128 گیگابایت را داشتند.

دوربین های سری G2 قادر به شناسایی وسایل نقلیه از دیگر اشیای موجود در تصاویر هستند و می توانند براساس امکان pixel counter تعداد پیکسل های تصاویر ثبتی خود را تنظیم کنند. در این سری از دوربین های هایک ویژن با برداشتن دکمه ریست میزان امنیت آنها نیز افزایش پیدا کرده است. زیرا که با ریست کردن دوربین، آن را می توان به حالت تنظیمات کارخانه ای بازگرداند و کلیه تنظیمات را از بین برد.

دوربین های هایک ویژن G2 با استفاده از smart supplement light می توانند نور IR را به صورت اتومات و دستی تنظیم کنند. این ویژگی برای دوربین هایی که لازم است در شب نیز تصویربرداری کنند کاربردی می باشد، زیرا که باعث می شود تا در زمانی که میزان نور فضا کم و یا بدون نور است، تصاویر اطراف محیط را بتوانند ثبت و ضبط کنند. همانطور که می دانید دوربین های هایک ویژن با پروتکل  ONVIF سازگاری دارند که در نتیجه می توانند به دیگر دستگاه ها از سایر برندها که با پروتکل ONVIF سازگار هستند نیز متصل شوند. سری های G2 برای اتصال به ONVIF نیازی به ساخت یوزر ندارند زیرا که open network interface  هستند.

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالب مرتبط
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
02154871200