قیمت مودم یوتل

فهرست مطالب

برند یوتل

♦ برای اطلاع از کیفیت و قیمت مودم یوتل باید بدانیم که تجهیزات شبکه ای که توسط ایران ساخته می شود به دلیل کیفیت بالای خود در سطح جهانی موفق بوده اند. برند یوتل یک برند ایرانی است که مودم های مختلفی مانند ADSL, VDSL, ONT را تولید کرده است. یوتل تولید خود را از سال 1395 شروع کرد و با استفاده از تکنولوژی VDSL و GPON مودم های VDSL و ONT را وارد بازار کرد. این مودم در مصارف خانگی بیشترین کاربرد را دارد. برای دریافت لیست قیمت مودم یوتل تا پایان صفحه همراه ما باشید

در اتصال به اینترنت پرسرعت روتر یکی از تجهیزات ضروری می باشد. برند یوتل مودم های خود را بصورت مودم روتر تولید کرده است و نیاز به استفاده از روتر بصورت جداگانه نمی باشد. این خصویت موجب شده که هزینه کاربران نیز کمتر شود. مودم یوتل پس از اطلاعات را در شبکه برای سایر تجهیزات نیز توزیع می کند. برای داشتن اینترنت پرسرعت علاوه بر اتصال به اینترنت پرسرعت و پردازش مودم نیاز به روتر نیز لازم است.

این برند علاوه بر ساخت مودم، محصولات دیگری چون روتر نیز تولید کرده است. از روترها در مراکز ارتباطات استفاده می شود. GPON -utel سازنده روتر و از نوع ONT-Router است. سرعت دانلود آن 244/1 گیگابیت و سرعت آپلود 488/2 گیگابیت بر ثانیه است. مودم های یوتل به دلیل داشتن فایروال NAT, DMZ میتواند شبکه شما را از آسیب ها حفاظت کند. مودم های یوتل دارای تاییدیه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می باشد. قیمت مودم یوتل در مقایسه با سایر برندهای خارجی کیفیتی برابر و از نظر هزینه نیزبه صرفه می باشد.

انواع مودم های یوتل

در زمان خرید یوتل، لیست قیمت مودم یوتل نیز متناسب با انواع مودم ها متفاوت است. زیرا که مودم های یوتل به چهار دسته مودم ADSL, VDSL, LTE و GPON دسته بندی می شود.

مودم ADSL 

 مودمی مناسب برای استفاده از خط تلفن ثابت که با افزایش تعداد آنتن ها موجب ایجاد اینترنتی سریع تر میشود.

مودم LTE

استانداردی مناسب برای ایجاد اینترنت مناسب برای تلفن های همراه است. سرعت این فناوری برابر با G4 است.

مودم VDSL

فناوری که 6 برابر ADSL سرعت دارد و موجب ایجاد اینترنت پرسرعت می شود. این تکنولوژی با VDSL متفاوت است.

مودم GPON

این تکنولوژی با استفاده از فیبرنوری سرعت گیگابایتی را برای کاربران فراهم می کند.

تنظیمات مودم یوتل براساس فناوری ساختشان متفاوت است. اما تنظیم مودم های LTE و ADSL در مقایسه با دیگر مودم ها آسانتر می باشد. مودم GPON نسبت به بقیه مودم ها دارای پیچیدگی تنظیمات بیشتری هستند.

قیمت utel ( قیمت مودم یوتل )

مودم های یوتل می توانند سیگنال ها را به دو نوع اتصال با کابل شبکه و اتصال به صورت وایرلس از ISP دریافت می کند. اینترنت رایج در ایران و سایر کشورها به دو نوع اینترنت DSL و اینترنت 3G/4G بخش بندی می شود. بهتر است قبل از خرید utel ابتدا نوع اتصال خود را تعیین کنید. شرکت پرشیا سیستم با ارائه لیست قیمت utel میتواند در انتخاب بهتر محصول بر اساس میزان بودجه شما و با توجه به تنوع محصولات کمک فراوانی کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و دریافت لیست قیمت مودم یوتل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

02154871200