لیست قیمت لول وان

برند لول وان

 

شرکت آلمانی DDC (Digital Data Communications) در زمینه طراحی و تولید محصولات شبکه با نام تجاری لول وان فعالیت می کند. این برند در کشورهای مختلفی چون دانمارک، یونان، بلژیک، هلند، ایتالیا، پرتغال، اسلویانی، سوئد، تایوان و ایران نمایندگی دارد. محصولات لول وان براساس استانداردهای اروپا و آمریکا تولید می شود در نتیجه این محصولات از نظر کیفیت قابل اطمینان و رقابت با سایر برندها می باشد. قیمت لول وان نسبت به سایر محصولات مشابه مناسب تر نیز می باشد.

برای اطلاع از کیفیت و قیمت محصولات لول وان باید بدانیم که محصولات لول وان با ارائه گارانتی های سه ساله، پنج ساله و هفت ساله موجب تضمین کیفیت بیشتر محصولات خود به مشتریان شده اند.برای خرید لول وان لیست قیمت لول وان متنوعی وجود دارد که بر اساس نیاز خود میتوانید محصولات موردنظر خود را تهیه کنید. برند لول وان شامل محصولات اکتیو شبکه و ارتباطات می باشد. این تجهیزات شامل مواردی چون راهکار شبکه بی سیم، سوئیچ در لایه دوم و سوم، انواع پرینتر سرور، مدیا کانورتر، تجهیزات ویپ، تجهیزات نس، تجهیزات VDSL، روتر باند پهن و ADSL، تجهیزات نظارتی چون دوربین های آی پی و ویدیو سرور.

تجهیزات اکتیو و پرکاربرد شبکه از محصولات برند لول وان است اما محصولات مکمل دیگری چون موارد زیر را ارائه می دهد:

  • ماژول و منبع تغذیه صنعتی
  • کارت شبکه مسی و نوری
  • اتصال به شبکه بوسیله نیروی برق
  • انواع POELAN
  • افزایش دهنده POE برای انواع Indoor و Outdoor و ارسال برق بوسیله فیبر نوری توسط کابل

لول وان و کاهش مصرف انرژی

 

لول وان جزو پیشگامان در ارائه راهکاری برای صرفه جویی در مصرف انرژی در تجهیزات شبکه بخصوص سوییچ ها بوده است. لول وان توانسته مصرف انرژی را تا 84 درصد نیز کاهش دهد. این کاهش انرژی برای سوییچ های گیگابایتی براساس انتخاب شخص صورت می گیرد. با استفاده از چیت های سبز و بررسی وضعیت سوییچ در مورد صرفه جویی در توان مصرف تصمیم گیری می شود. که در این مورد باید سه فاکتور زیر را در نظر گرفت:

  • خاموش کردن پورت غیرفعال و آشکار سازی لینک فعال
  • مشخص بودن طول کابل استفاده شده و تنظیم کردن میزان توان مصرفی براساس طول کابل
  • خاموش کردن پورت در زمان هایی که فعالیتی در شبکه انجام نمی شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و دریافت لیست قیمت محصولات لول وان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

02154871200