لیست قیمت اکوئیپ (equip)

اکوئیپ

 

برای اطلاع از کیفیت و قیمت محصولات اکوئیپ باید بدانیم که اکوئیپ در سال 1988 در آلمان شروع به کار کرد. این شرکت زیرمجموعه ddc یا digital data communications است شرکت ddc محصولات پسیو و راهکارهای مهندسی خود را تحت نام اکوئیپ ارائه می دهد. محصولات اکوئیپ شامل کابل، پچ رکوردر مسی، فیبرنوری و انواع پچ پنل ها، پریزهای دیواری و اتصال مسی، انواع کابل، انواع رک سرور دیواری، انواع کابل ها و اتصالت SATA – VGA – HDMI – USB – Video/Audio، انواع Splitter VGA در رده بندی های مختلف، انواع تجهیزات و راه‌‌ حل‌های KVM ساده و حرفه ای می باشد.

کابل های اکوئیپ

کابل UTP از کابل هایی است که در کابل کشی های شبکه بسیار کاربرد دارد. کابل های تولید شده توسط اکوئیپ با روکش PVC به بازار عرضه می شود. کابل های تولید شده توسط اکوئیپ دارای کیفیت بالایی هستند و مورد استقبال کسانی که در زمینه شبکه فعالیت می کنند قرار گرفته است. کابل های شبکه اکوئیپ موجب می شود که کارشناسان شبکه بتوانند براساس شبکه های کوچک و بزرگ و بر طبق معماری تعیین شده مورد استفاده قرار بگیرند..

انواع کابل های شرکت اکوئیپ عبارتند از Cat-5e PVC ، Cat-6 PVC ، Cat-6A PVC ، Cat-e5 SFTP، Cat-6A SFTP، Cat- SFTP Solid ، Cat- SFTP Solid ، پچ‌کوردهای Cat-6 UTP و پچ‌کوردهای Cat-6 Shielded .

رک اکوئیپ

از رک شبکه برای حفاظت از تجهیزاتی چون سوئیچ و روتر استفاده می شود. رک ها میتوانند دو نوع دیواری و یا ایستاده باشند. از نظر عرض نیز به اندازه های مختلفی تقسیم بندی می شوند. رک های دیواری سایز عرضشان در اندازه های 32، 45و 60 سانتیمتر می باشد. اگر در رک دیواری از دوربین مداربسته استفاده شود عمق مناسب 32 سانتیمتر است. اما در صورت استفاده از تجهیزات شبکه در رک، عمق های مناسب برای آن 45 یا 60 سانتیمتر است. رک های ایستاده نیز دارای عمق های مختلف 60، 80، 100، 110 سانتیمتری هستند. از رک های ایستاده با عمق 60 سانتی برای رک های مخابراتی استفاده می شود و رک های 80 و 100 سانتی را برای نگهداری از تجهیزات کاربرد دارد.

پچ پنل اکوئیپ

پچ پنل اکوئیپ از نظر ظاهری قطه ای مستطیل شکل است و تعدادی پورت بر روی آن قرار دارد. تعداد پورت ها میتوانند از 24 پورت و یا 48 پورت و… متغییر باشد. در زمان کابل کشی ممکن است برخی از سوکت های شبکه مورد استفاده قرار نگیرد و کاربری از آن استفاده نکند. اما باید امکان افزایش کاربر در شبکه وجود داشته باشد به همین دلیل متخصصان شبکه در زمان کابل کشی از پچ پنل استفاده می کنند. و تمام کابل های متصل به سوکت را در یک نقطه یعنی رک متمرکز می کنند و آنها را وارد پچ پنل و شماره گذاری می کنند تا در صورت لزوم هر سوکتی را به کابل کوچک شبکه به سوئیچ اتصال دهند. بطور خلاصه وظیفه پچ پنل اینست که در نقاط انتهایی کابل شبکه و تجهیزات پسیو شبکه مانند هاب و روتر و… قرار می گیرد و بجای ایجاد ارتباط مستقیم کابل شبکه به تجهیزات این ارتباط از طریق پچ پنل صورت می گیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و دریافت لیست قیمت محصولات اکوئیپ با کارشناسان ما تماس بگیرید.02154871200