بررسی اجمالی

 

مرکز فرماندهی قلب سیستم امنیتی یک بانک است ، جایی که پرسنل امنیتی حوادث اضطراری را کنترل و پاسخ می دهند. با پردازش هر چه بیشتر اطلاعات در مراکز فرماندهی ، و از آنجا که هشدارها هر لحظه ممکن است ظاهر شوند ، تیم های مدیریتی باید از یک ابزار خودکار برای گردش کار موثر استفاده کنند. سیستم VMS  هایک ویژن این نیازها را دقیقآ برطرف می کند ، از بسیاری جهات بهره وری مرکز فرماندهی را افزایش می دهد: یک سیستم با اتوماتیک بالاتر که وضعیت دستگاه را برای شما بررسی می کند ، عملکردهای تطبیق شبکه دقیق تر و روش های مدیریت زنگ هشدار مفید که می توانند در SOP های موجود شما گنجانده شوند.

نکات برجسته راه حل

 

نمایش اطلاعات تمام کانال

همه را در یکجا ببینید. دیوار هوشمند توابع مدیریتی قدرتمندی را فراهم می کند، از جمله نظارت تصویری در زمان واقعی و داده های هشدار تصویری. توانایی پشتیبانی از 32 مانیتور نظارتی و 32 دستگاه رمزگشایی به همراه حالت های انعطاف پذیر مشاهده ،هرمجموعه ای از کارها را ساده می کند.

همراه با زمان واقعی فیلم و اطلاعات زنگ هشدار ، می توانید صفحه رایانه خود را بر روی Smart Wall قرار دهید.

تمام اطلاعات کانالها نمایش داده می شود و مدیریت را ساده می کند و به تیم شما این امکان را می دهد تا در بر هرچه اتفاق می افتد نظارت داشته باشد.

lazy - مراکز فرماندهی
lazy - مراکز فرماندهی

انطباق شبکه و بهینه سازی IP شناور در مقابل IP ثابت

گزینه استفاده از IP شناور در مقایسه با IP ثابت سنتی ایجاد سیستم مدیریت آسان و فرا منطقه ای است که کاهش هزینه ها را شامل می شود.

فناوری جریان ساده هایک ویژن به طور خودکار وضوح را با پهنای باند کم تنظیم می کند تا از یک نمایش زنده روان مطمئن شوید. این امر به ویژه برای بانک ها بسیار مفید است زیرا اغلب فقط پهنای باند محدودی در دسترس دارند. با پخش مستقیم و تصویر روان ، سیستم سازوکار پردازش داده را برای حل مشکلات تأخیردر نمایش و موزاییک ناشی از از دست دادن بسته یا کدهای خطا را سازگار می کند.

H.265 &  H.265+ Codec

 H.265پیشرفته ترین کدک فشرده سازی استاندارد صنعت است. هایک ویژن الگوریتم سازگار خود را به H.265 اضافه کرد و برای بهینه سازی بیشتر فشرده سازی و انتقال ، کدک “H.265 +” را ایجاد کرد. فناوری کدک H.265 + می تواند پهنای باند و نیازهای ذخیره سازی را بسیار کاهش دهد. تقریباً 75٪ فضای ذخیره سازی مورد نیاز کدک H.265 را کاهش

مدیریت هشدار

 

یک ماژول مرکز هشدار جامع لیست های هشدار ، اطلاعات GIS و 16 جریان ویدئویی نظارت تصویری را به طور همزمان بر روی صفحه نمایش می دهد.

  • تشدید هشدار

تشدید هشدار زمانی اتفاق می افتد که اپراتور اصلی پاسخ ندهد. هشدار پردازش نشده هنگامی که اپراتور اصلی آنرا نادیده بگیرد ، به مدیریت سطح بالاتر هدایت می شود.

  • پاسخ هشدار از طریق برنامه تلفن همراه

با استفاده از برنامه تلفن همراه ، پرسنل مجاز می توانند فیدهای ویدئو و هشدارها را در هر زمان و هر مکان بررسی کنند. این برنامه بازرسی از راه دور را امکان پذیر می کند ، بنابراین مدیریت بالاتر می تواند هشدارها را از دستگاه های تلفن همراه خود با زیرکی بررسی کند تا اطلاعات دست اول را دریافت کند.

lazy - مراکز فرماندهی
lazy - مراکز فرماندهی

نگهداری

  • نظارت بر سلامت

سیستم های پیچیده نیاز به بررسی منظم وضعیت دارند. با این وجود ، گاه گاهی خطاهای جزئی اتفاق می افتد. با استفاده از ماژول نظارت بر سلامت ، یک تیم امنیتی، دیگر نیازی به بررسی وضعیت هر دستگاه را بطورتک به تک ندارد – هر اطلاعاتی که نیاز دارید در داشبورد است که به صورت مستقیم واضح نمایش داده می شود. دستگاه های علامت گذاری شده را با استفاده از لیست خطاها جستجو و رفع کنید و چندین سیستم را روی یک داشبورد متمرکز واحد مدیریت کنید.

  • مسیر های کنترل

برای مدیران امنیتی ، مهم است که نه تنها هشدارها را برای خطاها دریافت کنید ، بلکه گزارش خطاها را نیز بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که هیچ تلاشی برای سوء استفاده و خرابکاری سیستم وجود ندارد. همه گزارش ها در یک مکان قرار دارند. علاوه بر این ، فیلترها به شما کمک می کنند تا سوابق خاص را به سرعت و با دقت جستجو و پیدا کنید.

محصولات پیشنهادی

 

انتقال دهنده ها

نمایشگرهای تجاری

LCD Video Walls