مزایای دوربین نظارتی در مراکز خرید و فروشگاه ها

اولین و بارزترین مزیت دوربین‌های امنیتی در مراکز خرید فروشگاهها، تقویت تاکتیک ‌های جلوگیری از ضرر است. سرقت و از بین بردن موجودی کالا مشکلات بسیار رایجی است که برای این گونه مشاغل شناخته شده است. با نصب صحیح سیستم نظارت تصویری ، کمتر احتمال دارد که فروشگاهی قربانی سرقت‌های جزئی یا عمده از مشتریان یا کارمندان فروشگاه شود.

گرچه بسیاری ممکن است سرقت‌های کوچک را ناچیز بدانند ، اما حقیقت این است که انباشته شدن ضرر و زیان های کوچک موجب آسیب‌های مالی بالایی می گردد . ثابت شده است که داشتن دوربین‌های امنیتی در مکان‌هایی مانند مال‌ها، فروشگاه های  مواد غذایی ، فروشگاه‌های رفاه،  ، پمپ بنزین‌ها ، فروشگاه‌های لباس ، و مغازه های مشابه،  یک راه‌حل بسیار موثر برای کاهش سرقت است که می تواند سرمایه شما را نیز محفوظ نگهدارد.

lazy - مزایای دوربین نظارتی در مراکز خرید و فروشگاهها

واقعیت ساده این است، که سارقینی که در غالب مشتری فروشگاهها مراجعه می کنند با مشاهده دوربین‌های امنیتی از نیت خود منصرف می شوند و احتمال دزدی در مغازه بسیار کاهش می یابد. علاوه بر احتمال سرقت از فروشگاه‌ها ، توانایی بازیابی هر مورد پس از سرقت بسیار آسان بوده که با بازبینی تصاویر می توان سارق یا سارقین را مشخص و مدارک را برای پیگیری قانونی آماده سازید.

lazy - مزایای دوربین نظارتی در مراکز خرید و فروشگاهها

واقعیت ساده این است که سارقینی که در غالب مشتری فروشگاه‌ها مراجعه می کنند با مشاهده دوربین‌های امنیتی از نیت خود منصرف می شوند و احتمال دزدی در مغازه بسیار کاهش می‌یابد. علاوه بر احتمال سرقت از فروشگاه‌ها ، توانایی بازیابی هر مورد پس از سرقت بسیار آسان بوده که با بازبینی تصاویر می توان سارق یا سارقین را مشخص و مدارک را برای پیگیری قانونی آماده سازید.

دومین مزیت دوربین نظارتی در مراکز خرید و فروشگاهها که به صاحبان اینگونه مشاغل ارائه می دهد ، آسودگی خاطر است. دوربین های IP شبکه هایک‌ویژن این امکان را به کاربران خود می‌دهند که بتوانند بصورت شبانه روزی از هر کجا و در هر زمان به محل مورد نظر نظارت داشته باشند. این مزیت به صاحبان فروشگاه‌ها این توانایی را می‌دهد تا امکانات نظارت زنده را چه در ساعات فعالیت کاری و چه پس از آن افزایش دهند.

اگرچه بیشتر مشاغل، قبل از استخدام کارکنان خود را با مصاحبه گزینش می کنند ، اما هیچ تضمینی برای سرقت کارکنان از فروشگاه وجود ندارد. در حقیقت ، آمارهای اخیر نشان داده که سرقت کارمندان می‌تواند به میزان 36٪ به موجودی کالا خسارت وارد کند. بخش حفاظت فروشگاهها نه تنها به بازدارندگی سرقت محصولات  توسط کارکنان ، بلکه به جلوگیری از اتهامات نادرست نیز کمک می کنند. از آنجا که بسیاری از فروشگاه‌های خرده فروشی تعداد زیادی کارمند در شیفت‌های مختلف در روز را دارند ، پیگیری دقیق این که سارق کیست دشوار است. نصب دوربین‌های امنیتی در فروشگاه‌ها این نگرانی را برطرف کرده و تصاویر ویدئویی مقصر را مشخص و در اختیار شما قرار می‌دهند.

 

یکی دیگر از مزایای مفیدی که دوربین نظارتی در مراکز خرید و فروشگاهها (فروشگاه‌های خرده فروشی) فراتر از جلوگیری از ضرر ارائه می‌دهند ، زمانی است که برای نظارت بر کارکنان استفاده می شود. اطمینان از اینکه مشتریان شما از تجربه ای لذت بخش برخوردار هستند ، یک عامل اساسی در موفقیت کلی هر مرکز خرید، با نظارت بر کارکنان خود ، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که آنها به روشی حرفه ای ، مودب و دوستانه کار می‌کنند. اگر گزارش منفی مربوط به یک کارمند خاص را دریافت کردید ، می‌توانید برگردید و تصاویر نظارت را مشاهده کنید تا مناسب ترین اقدام را انجام دهید.

 

دوربین نظارتی در مراکز خرید و فروشگاهها به بهبود تجربه خرید کمک می کنند

جدا از مزایای ایمنی اضافه شده که فروشگاه‌های خرده فروشی با دوربین‌های امنیتی از آن بهره‌مند می شوند ، سایر برنامه‌های ابتکاری به بهبود تجربه خرید کمک می کنند. فروشگاه‌های مدرن درحال بررسی موارد ضبط شده خود برای یادگیری الگوی خرید هستند. این به مدیران این امکان را می‌دهد تا از جایگذاری نمایشگر خود بیشترین بهره را ببرند و فروش تبلیغات ویژه را بهبود ببخشند. همچنین به منظور بهبود چیدمان فروشگاه برای خریداران ، به بهبود چیدمان کلی فروشگاه کمک می کند. به همین ترتیب ، مدیران فروشگاه‌ها می توانند الگوهای کارکنان را در قسمت‌های مختلف روز بررسی کنند. این مزیت به مدیر مرکز خرید اجازه می‌دهد تا تعیین کند که چه موقع و کجا می توان موقعیت حضور کارکنان را تغییر و باعث بهبود گردد، درحالی که درک درستی از تغییر کارکنان دارد که باید برای صرفه جویی در هزینه‌های نیروی انسانی ، کارکنان را کاهش دهد.

lazy - مزایای دوربین نظارتی در مراکز خرید و فروشگاهها

حفاظت از انبار

حفاظت از انبار معمولاً شامل ترکیبی از محافظت از محیط و جلوگیری از آتش است. یک دوربین تصویربرداری حرارتی هایک‌ویژن همه موارد را انجام می‌دهد. با .الگوریتم‌های پیشرفته ، تغییرات دما و مزاحمین را به طور دقیق تشخیص می‌دهد.

آنالیز مشتری خیلی مهم (VIP)

فروشگاه های تخصصی هزینه های عملیاتی بالا و محصولات باارزش بالا را می بینند، بنابراین نرخ تبدیل و اثربخشی می تواند تمرکز اصلی آنها باشد. مشتریان خیلی مهم (VIP) و وفادار برای چنین فروشگاه هایی بسیار ارزشمند هستند ، اما کارکنان خدمات همیشه نمی توانند بلافاصله آنها را شناسایی کنند. هنگامی که مشتری ها با شرکت در برنامه های VIP ، تبلیغات بازاریابی یا مشوق های دیگر موافقت می کنند ، فناوری تشخیص چهره به فروشگاه ها ابزار دقیقی برای شناسایی افراد VIP و مشتریان وفادار می دهد.  کارکنان می توانند زمان مناسب را برای ارائه خدمات اطلاع دهند. بازاریابی دقیق مبتنی بر تشخیص VIP به فروشگاه های تخصصی کمک می کند تا تجارب فروش بهتری را ارائه دهند که اکنون بیشتر و بیشتر به عامل تعیین کننده رفتارهای خرید تبدیل شده است.

 
lazy - مزایای دوربین نظارتی در مراکز خرید و فروشگاهها

بهترین سیستم امنیتی را برای فروشگاه خود انتخاب کنید

انکار نمی شود که دوربین های امنیتی مزایای چشمگیر بسیاری را برای فروشگاه ها را ارائه می دهند. اگر می خواهید این مزایا را بدست آورید  انتخاب بهترین سیستم امنیتی بسیار مهم است. هایک ویژن دارای انواع مختلفی از سیستم های امنیتی مناسب برای مراکز خرید، فروشگاههای بزرگ و کوچک است. با انتخاب یک مشاور کارآزموده و یک برند با کیفیت، محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

lazy - مزایای دوربین نظارتی در مراکز خرید و فروشگاهها

شرکت پرشیاسیستم نماینده رسمی و خدمات پس از فروش محصولات نظارت تصویری کمپانی هایک‌ویژن با بیش از دو دهه فعالیت آمادگی خود را جهت مشاوره، فروش و عقد قراردادهای تعمیر و نگهداری و خدمات پس از فروش اعلان می نماید.

با خاطری آسوده مشاوره، طراحی و خرید دوربین مداربسته خود را به ما بسپارید تا امنیت محل موردنظر شما تضمین گردد.

برای خرید و مشاوره محصولات هایک ویژن با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.