بررسی اجمالی

 

بانک ها تعداد زیادی دستگاه خودپرداز و کیوسک های سلف سرویس را برای بهبود خدمات ، افزایش قابلیت فروش و کاهش هزینه های نیروی کار نصب می کنند. این ابزارها خدمات شبانه روزی را برای مشتریان خود فراهم می کنند. اما خطرات احتمالی ایمنی نیز به راحتی بوجود می آید.

دستگاه های خودپرداز بهترین راه برای گردشهای معاملات روزمره مانند برداشت و سپرده گزاری می باشند. اما ترکیب و رسیدگی دستی علنی به پول در معرض آسیب پذیری تست که برخی از مشتریان را دچار نگرانی  می کند. خودپردازهای هایک ویژن و راهکارهای امنیتی بانک سلف سرویس به شما کمک می کنند تا امنیت را در این دستگاهها به شدت بهبود ببخشید ، به مشتریان آرامش دهید، و تصاویر و اطلاعات حیاتی را برای گردش معاملات و پزشکی قانونی ثبت کنید.

نکات برجسته راه حل

 
lazy - خودپردازها و سایر بانکداری سلف سرویس

نظارت بدون سر و صدا برای دستگاه های خودپرداز

 

دوربین های مخفی، همراه با DVR های خودپرداز ، نظارت بی وقفه و شبانه روزی را برای دستگاه های خودپرداز فراهم می کنند. ثبت جزئیات معامله و رعایت حریم خصوصی مشتری از اهمیت یکسانی برخوردار هستند و به همین دلیل دوربین قسمت های خاصی مانند صفحه کلید را تحت پوشش قرار می دهد. تا اطلاعات شخصی را حذف کند.

با استفاده از الگوریتم های پیشرفته ، رفتار غیر معمول را می توان تشخیص داد – مانند تلاش برای نصب اسکنر کارت. عملکرد هشدار خودکار از جرم جلوگیری می کند و پاسخ های امنیتی را تسریع می کند.

پوشش اطلاعات ATM

 

اطلاعات مهم مانند تاریخ ، زمان ، مکان و موارد دیگر را می توان در لایه ای بالای قسمت فیلم زنده و فیلم ضبط شده قرار داد.این اطلاعات هنگام بررسی ویدئو برای اهداف قانونی ،حل و فصل اختلافات مشتری ، ردیابی وقایع مربوط به کارمندان و موارد دیگر حیاتی است.محتوای پوشش داده شده را می توان برای نیازهای خاص شما سفارشی کرد. ترکیبی از داده های روی صفحه با فیلم های ویدئویی واضح و قابل اعتماد ، برای ایجاد یک سیستم امنیتی است.

lazy - خودپردازها و سایر بانکداری سلف سرویس
lazy - خودپردازها و سایر بانکداری سلف سرویس

شناسایی هوشمند برای خدمات بانکی خود پرداز

 

خدمات بانکی خودپرداز هم به نظارت دوربین مدار بسته و هم به اقدامات پیشگیرانه احتیاج دارد. راه حلهای هایک ویژن وقتی VCA ها رفتارهایی از قبیل اغتشاش،حرکات خشن و اشیایی که بدون حفاظت رها شده اند را تشخیص می دهند، بطور خودکار هشدارها را پردازش می کنند. اپراتورهای سیستم می توانند رویدادها را ضبط کرده و بلافاصله ماموران امنیتی را مطلع کنند.