شرکت پرشیاسیستم با تجربه ای بیش از یک دهه در زمینه تجهیزات نظارت تصویری و شبکه و تعمیرات آنها نیز فعالیت دارد. خدمات تعمیرات و پشتیبانی شرکت در بخش های مختلفی از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری ارائه می گردد. در زمینه تعمیرات دوربین های مداربسته این خدمات برای برندهایی چون هایک ویژن، پاناسونیک، داهوا، هایلوک، اکسیس و شیائومی انجام می گیرد که می تواند شامل تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری باشد. در مورد دستگاه های ضبط کننده NVR و DVR نیز این خدمات برای برندهایی مانند هایک ویژن، پاناسونیک، داهوا، هایلوک، اکسیس و شیائومی انجام می شود. علاوه بر این موارد شرکت در بخش تعمیرات تجهیزات شبکه مانند انواع مودم های برندهای دی لینک و تی پی لینک نیز فعالیت دارد ضمن آن که می تواند انواع سوئیچ های سیسکو، دی لینک و تی پی لینک و لول وان را تعمیر نماید. تعمیرات هاردهای اینترنال و اکسترنال جزو دیگر مواردی است که توسط شرکت پرشیا سیستم انجام می گیرد.

روال انجام تعمیرات کلیه محصولات نظارت تصویری و شبکه به این صورت می باشد که محصول بعد از ارسال توسط کاربر مورد بررسی قرار می گیرد. پس از تعیین شدن ایراد موجود در محصول و تماس با کاربر و اطلاع از ایراد موجود در محصول و توافق بر روی هزینه آن، تعمیر محصول انجام می شود. ضمن آن که برای این کار یک بازه زمانی نیز تعیین خواهد شد و البته پس از تعمیر به مدت مشخصی محصول مجددا گارانتی می شود. علاوه بر آن کاربر می تواند محصول را به مدت یک هفته تست کرده تا از رفع مشکل ایجاد شده مطمئن شود. البته باید در نظر داشت که کلیه هزینه ارسال کالا به شرکت جهت تعمیر نیز برعهده مشتری می باشد.

برخی از پروژه های شاخص

 

تهیه‌ی جعبه‌ای محکم و مناسب:

توجه داشته باشید بسته بندی شما با هر میزان استاندارد در صورتی‌که در جعبه‌ای مناسب قرار نگیرد، با توجه به بعد مسافتی که طی می‌کند، به احتمال زیاد آسیب می‌بیند.
برای این کار جعبه‌ای مناسب است که از نظر ابعاد خیلی بزرگتر از دستگاه نباشد؛ تا اصطلاحا دستگاه داخل جعبه بازی نکند. اگر جعبه بزرگ است، می‌توانید با ضربه‌گیر اطراف دستگاه را بپوشانید تا داخل جعبه حرکت نکند.

ضربه‌گیرهای حبابی:

پس از تهیه‌ی جعبه‌ی مناسب، کف و دیواره‌ی جعبه را با استفاده از ضربه‌گیرهای حبابی تخت بپوشانید. چند لایه ضربه‌گیر ورقه‌ای را دور هر دو قطعه کشیده و به وسیله چسب نواری پهن آن را محکم کنید.
فضاهای خالی درون کارتن را در صورت امکان با ضربه‌گیرهای پفکی و در صورت نیود آن با همان ضربه‌گیرهای حبابی تخت بپوشانید.
در پایان مطمئن شوید که دستگاه با جابجایی جعبه از هر زاویه‌ای ثابت بماند.

بسته‌بندی جعبه:

درب زیری و درب رویی جعبه را به وسیله نوار چسب پهن ببندید و محکم کنید.

الصاق اطلاعات تماس شما:

نکته‌ی بسیار مهم این است که حتما اطلاعات فرستنده، شامل نام و شماره تماس‌های فرستنده ، مشکل خود با دستگاه و دیگر اطلاعات ضروری را بر روی برگه‌ای با خط خوانا یادداشت کنید و با نوار چسب پهن روی بسته‌بندی بچسبانید. اگر چند دستگاه را با یک بسته‌بندی ارسال می‌کنید؛ لازم این کار را برای تک تک آن ها انجام دهید.

ارسال بسته :

با انجام این کار، واحد گارانتی وتعمیرات پرشیا به محض دریافت بسته ارسالی شما، با استفاده از اطلاعات مندرج بر روی آن، با شما تماس گرفته و مراحل ورود و پذیرش کار شما در اسرع وقت انجام خواهد داد.