مقایسه محصول

دوربین خانگی هایک ویژن چه کاربردی دارد?

فهرست مطالب

طی دو دهه گذشته روند استفاده از دوربین مداربسته در همه صنوف و صنایع افزایش پیدا کرده بطوریکه در بعضی از اصناف نصب دوربین الزامی شده است. با همین روند نصب دوربین در خانه ها نیز رواج پیدا کرده است. دیده شده در صورت وقوع جرم و یا سرقنی در محل مسکونی پلیس نیز نوصیه نصب سیستم نظارت تصویری را به آن مجموعه یا واحد نموده است. با پیشرفت تکنولوژی در افزایش سرعت اینترنت نیز هم اکنون کاربران می توانند محل زندگی خود را از راه دور نظاره گر باشند. دوربین خانگی همانطور که از نامش پیداشت برای تصویر برداری از فضاهای کوچک مناسب می باشد. حتی امروزه دوربینهایی برای روئیت اتاق کودکان، نوزادان و سالمندان تولید شده که والدین و فرزندان با خیال آسوده می توانند هر گونه حرکتی را در اتاق آنها را زیر نظر داشته باشند. مهد کودک ها نیز مجهز به دوربین مدار بسته و با امکان ارائه مجوز دید از راه دور برای والدین شده اند، که این موضوع از دیگر امتیازات استفاده از دوربین های خانگی است. وجود امکانات متعددی مثل دید در شب، ضبط تصاویر ویدئویی بر روی SD Card امکان ضبط و پخش صدای محیط، ارسال تصاویر بصورت بی سیم و مواردی شبیه به آن از مهمترین ویژگی های این نوع دوربینها بشمار می آید.

AcuSense  - دوربین خانگی هایک ویژن چه کاربردی دارد?

دوربین خانگی هایک ویژن چه کاربردی دارد?

 

شرکت هایک ویژن از تولید کنندگان برتر دوربین های نظارت تصویری در جهان، محصولات متنوعی از دوربین های خانگی را تولید و عرضه کرده است که در ادامه چند نمونه از این دوربین ها را معرفی می کنیم.

دوربین کیوب تحت شبکه DS-2CD2423G0-IW

این دوربین با عنوان  کیوب یا مکعبی شکل با وضوح دو مگا پیکسل و لنز ثابت و دید در شب ۱۰ متری یک انتخاب خوب جهت تصویر برداری فضاهای داخلی است . میکروفن و بلند گوی داخلی ، قابلیت ۱۲۰ دسی بل WDR ، فشرده سازی H.265 ، ضبط تصویر روی حافظه SD Card و قابلیت ارسال تصاویر بصورت وایرلس از مهمترین ویژگی های این دوربین خانگی هایک ویژن است همچنین نکته ی جالب در مورد این دوربین اینکه ، کاربران می توانند تصاویر این دوربین را بطور مستقیم روی تلفن همراه خود مشاهده کنند .

این دوربین هم از خانواده دوربین های کیوب است و تفاوت آن با دوربین معرفی شده در نمونه شماره یک در وضوح تصویر آن است . رزولوشن دوربین DS-2CD2443G0-IW ، چهار مگا پیکسل است و بقیه ویژگی های این دوربین مشابه دوربین DS-2CD2423G0-IW است .

این دوربین متحرک از نوع یک مگا پیکسل با دید در شب۱۰ متری است و می تواند تصاویر با کیفیتی از فضاهای داخلی ارائه کند . میکروفن و اسپیکر داخلی ، عملکرد وایرلس ، نصب حافظه SD و ضبط تصاویر روی آن ، مشاهده تصاویر بصورت مستقیم روی تلفن همراه و سنسور حرارتی PIR از مهمترین ویژگی های دوربین خانگی DS-2CD2Q10FD-IW هایک ویژن می باشد .

دوربین های فوق که به عنوان دوربین های خانگی معرفی گردیدند، صرفآ جهت استفاده در فضا های کوچک در نظر گرفته می شوند. برای نصب دوربین در ساختمانهای، صرفآ مسکونی دوربینها ی مناسبتری نیز توصیه شده که ویژگی های دوربین های مورد نیاز آن بطوری است که میبایست از دستگاههای قویتری استفاده نمود. در این نوع پروژه ها با توجه به تعداد دوربین و نیاز به  ضبط تصاویر و نگهداری آنها در زمانهای  طولانی تر از دستگاههای ضبط تصاویر ویدئویی (DVR و یا NVR)  با دیسک ها سخت ظرفیت بالا استفاده می گردد. فواصل در نظر گرفته شده برای روئیت و امکان دیدی در شب نیز از دیگر ممیزه های انتخاب دوربینی با مشخصات قوی تر می باشد.

دوربین DS-2CE79U8T-IT3Z

این دوربین 8 مگا پیکسلی ، با عملکرد قوی در شب ، ثبت تصاویر در نور بسیار کم تا 0.003 لوکس ، مقاوم در برابر آب و گرد وغبار( IP67) ، قابلیت ۱۲۰ دسی بل WDR، قابلیت انتقال ویدیئو وبرق از طریق کابل کواکسیال و مناسب استفاده در ورودی های ساختمان و محوطه پارکینگ ها

DS-2CE79U8T-IT3Z

 با توجه به اینکه نصب دوربین در مکان خانگی مورد نیاز است. پارکینگ ساختمانهای مسکونی نیز در حال مجهز شده به دوربین های پلاک خوان جهت کنترل ورود و خروج خودرو ها به منظور امنیت بالاتر می باشند. هایک ویژن سیستم ورود و خروج وسیله نقلیه ،با تشخیص پلاک با دقت بسیار بالا را تولید نموده است، که کنترل ورود و خروج خودرو های ساکنین را بعهده دارد. که می توان به این نوع دوربین ها نیز به دلیل استفاده در اماکن مسکونی نام دوربین های خانگی و با مصارف خاص خود اشاره کنیم.

اشتراک گذاری:
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
مطالب مرتبط
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
02154871200