مروری بر چگونگی امنیت سیستم های حمل پول

 

خودروهای زرهی حمل پول مقادیر هنگفتی از پول نقد و دیگر کالاهای گرانبها را حمل می کنند. فعالیت در یک برنامه منظم و مسیرهای تنظیم شده اولین لایه حفاظت را ایجاد می کند. اما این پیش بینی پذیری آنها را نیز هدف جرم های  سازمان یافته قرار می دهد.
Hikvision مجموعه ای کامل از محصولات پرتابل (Mobile Products) به همراه ابزار قدرتمند طراحی شده (VMS) برای مدیریت سیستم های پرتابل(Mobile System) دستگاه های امنیتی اساسی، بهمراه لایه های حفاظتی اضافه شده ، ونیز سیستم های هشدار هوشمند برای شرایط مشخص همه با هم ادغام می شوند تا یک سیستم امنیتی خودروی زرهی قوی برای شما فراهم کنند.

دارایی خود را در حمل و نقل با محصولات هایک ویژن ایمن نگه دارید…

مزایای کلیدی

  • پخش تاریخچه جی پی اس
  • مدیریت متمرکز
  • پشتیبان گیری تصویری و ذخیره سازی
  • موقعیت یابی و ردیابی جی پی اس در زمان واقعی
  • مدیریت زنگ خطر و واکنش برای حوادث اضطراری
  • اینترکام دو طرفه برای ارتباطات به موقع

نکات برجسته راه حل

 

زنگ خطر انحراف مسیر

 

خودروهای زرهی باید دقیق در مسیرهای از تعین شده از هر مکان به مکان بعدی رانندگی کنند تا بالاترین الزامات ایمنی را برآورده کنند. چنانچه یک وسیله نقلیه زرهی از طول مسیر مشخص شده منحرف شود باعث به صدا در آمدن زنگ خطر در مرکز نظارت امنیتی خواهد شد.

این مسیرها و محدوده های انحرافی را می توان از پیش بر روی نقشه GIS برای هر خودرو تنظیم کرد. هنگامی که سیستم تشخیص یک وسیله نقلیه واگرا از مسیر خود، NVR سیستم به طور خودکار اطلاعات را به مرکز نظارت با یک پیام زنگ گزارش میدهد.

lazy - خودروهای زرهی
lazy - خودروهای زرهی

موقعیت یابی و ردیابی جی پی اس در زمان واقعی

 

این سیستم می تواند یک وسیله نقلیه در حال حرکت را در زمان واقعی با استفاده از یک نقشه GIS پیدا کند، و با نمایش آیکون هایی با شناسایی رنگ ها، وضعیت مسیر یک خودرو را ردیابی کند. این راه حل همچنین می تواند اطلاعات دقیق دیگری نیز مانند مختصات و سرعت یک خودرو، همراه با پیش نمایش و پخش، ردیابی بی درنگ، و اعلان های پویا ارائه دهد.

 

جی پی اس تاریخی پخش ویدئو

 

ردیابی حرکت وسایل نقلیه با استفاده از شناسه خودرو و دوره های زمانی مشخص شده است. خطوط رنگی نشان دهنده هر وضعیت مسیر است. مثال ها: مسیری که بررسی نشده است به رنگ آبی روشن نشان داده می شود و هنگامی که یک وسیله نقلیه از حد سرعت فراتر می رود، مسیر قرمز خواهد بود.

 
lazy - خودروهای زرهی
lazy - خودروهای زرهی

تجزیه و تحلیل رفتار راننده

 

رفتارهای رانندگی نامنظم را می توان به طور خودکار توسط یک دوربین تشخیص داد و باعث ایجاد زنگ خطر در سیستم شد. اپراتورها در یک مرکز نظارت پس از آن می توانند با استفاده از صدای  دو طرفه با رانندگان خودرو ارتباط برقرار کنند و به طور مؤثری از حوادث ناخواسته جلوگیری کنند.

 

محصولات توصیه شده