قیمت محصولات شبکه و دوربین مداربسته

 

در فروشگاه پرشیا سیستم، مجموعه کاملی از محصولات شبکه و دوربین‌های مداربسته با بهترین قیمت و از برترین برندها، عرضه شده است. همین طور پرشیا سیستم، تجربه همکاری دراز مدت با شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف در این حوزه داشته و به عنون یکی از نمایندگان برند هایک ویژن در ایران حضوری فعال و پررنگ دارد.

برندهای عرضه شده در پرشیاسیستم

در پرشیا سیستم می‌توانید محصولاتی از برندهای مشهور هایک ویژن، هایلوک، لینکسیس، داهوا، لول وان، ایکوئیپ، کیونپ و یوتل را خریداری کنید.
برند هایلوک به عنوان یکی از برندهای موفق در حوزه دوربین‌های مداربسته شناخته شده و زیر مجموعه ای از برند هایک ویژن به شمار می‌آید. محصولات برند هایک ویژن نیز به شکل تخصصی در گروه دوربین‌های مداربسته و تجهیزات جانبی جای می‌گیرند. سطح رضایت مشتریان از برند هایک ویژن بسیار عالی برآورد شده و کیفیت دوربین‌های مداربسته این برند، در سال‌های اخیر، فروش زیادی را رقم زده است.
برای خرید محصولت اکتیو و پسیو شبکه، محصولات برند لول وان را پیشنهاد می‌کنیم که توانسته یک لاین تخصصی از این گروه محصولات، در سبد کالایی خود قرار دهد. از آن جایی که محصولات اکتیو و پسیو در گروه تخصصی قرار دارند، لازم است که برای خرید هر یک از این محصولات، کاملا به توضیح محصول دقت داشته و در صورت نیاز از مشاوره و راهنمایی پرشیا سیستم بهره مند شوید.
برند یوتل، تولیدکننده مودم‌های حرفه ای ایرانی، رفته رفته جایگاه مناسبی در میان محصولات خارجی این حوزه پیدا کرده و پرشیا سیستم نیز به عنوان یکی از نمایندگان انحصاری این برند ایرانی، در راستای حمایت از تولید داخلی تلاش می‌کند.
تجهیزات تخصصی لینکسیس نیز همچون همیشه در درخشان‌ترین گروه محصولات قرار داشته و پرشیا سیستم بهترین محصولات از سبد کالایی برند لینکسیس را در گروه کالایی خود جای داده است. برای خرید محصولات لینکسیس، می‌توانید با مطالعه راهنمای محصولات و جزئیات، اطلاعات کاملی به دست آورده و در خرید کالای مورد نظر خود، خطایی نداشته باشید.

همین طور محصولات عرضه شده در پرشیا سیستم که روز به روز به عدد آن‌ها افزوده می‌شود، شامل گروه‌های زیر هستند:

محصولات گروه تجهیزات اکتیو شبکه

این محصولات در دسته بندی‌های سوئیچ، مودم، روت، اکسس پوینت، مدیا کانورتر، لوازم جانبی و … قرار می‌گیرند.

محصولات گروه تجهیزات پسیو شبکه

محصولات گروه تجهیزات پسیو شبکه شامل کابل، پچ پنل، پچ کورد، کانکتورها، رک شبکه، فیبر نوری، لوازم جانبی و … هستند.

محصولات سیستم‌های نظارت تصویری

محصولات سیستم‌های نظارت تصویری از جمله دوربین تحت شبکه، دوربین آنالوگ، دوربین ، دستگاه ضبط تصویر آنالوک DVR، دستگاه ضبط تصویر دیجیتال NVR، دوربین PTZ و … هستند.

محصولات ذخیره‌سازی و سرورها

ذخیره‌سازهای تحت شبکه یا NAS و سرورها که از گروه محصولات کاملا تخصصی سازمانی هستند، در این گروه جای می‌گیرند. برای تکمیل پروژه‌هایی که به سرورهای تخصصی نیاز دارند، پرشیا سیستم بهترین محصولات را در اختیار مشتریان قرار داده و راهکارهای بنیادین عرضه می‌کند.

لیست قیمت

در زیر نیز شما می‌توانید لیست قیمت مربوط به هر یک از این گروه محصولات را دنبال کرده و در یک مقایسه قیمتی هوشمندانه، بهترین محصول مطابق نیاز خود را خریداری کنید.

در صورتی که در خصوص محصول مورد نیاز خود به خوبی آگاهی نداشته و در خرید و انتخاب میان چند مدل مردد هستید، می‌توانید از مشاوره رایگان پرشیا سیستم برای خرید بهترین محصول مطابق نیازهای خود، بهره‌مند شوید.

شرکت پرشیا سیستم، با ارائه یک سبد محصول کامل و جامع، سعی بر آن داشته که نیازهای جامعه در حوزه‌های خانگی، شرکتی، سازمانی و تخصصی را برآورده سازد. راه حل‌های ارائه شده در پرشیا سیستم در زمینه‌های فروشگاهی، بانکی، ساختمانی، آموزشی، ترافیکی، بیمارستانی و … هستند.

همین طور راه حل‌های کاربردی در بخش‌هایی چون حفاظت محیط، کنترل پارکینگ، نرم افزارهای پلاک خوان، دوربین های پلاک خوان، مردم شمار، دوربین‌های پرستار و … را در میان این راهکارهای عرضه شده در پرشیا سیستم داریم.

به این شکل در زمینه‌های مختلف، می‌توان از راهکارها و محصولات عرضه شده در پرشیا سیستم بهره برده و برای پیشبرد پروژه‌های دولتی و غیرانتفاعی، از مشاوره این گروه تخصصی کمک گرفت.

در پرشیا سیستم تعهدات قیمتی و حفاظت از حقوق مشتریان به شکل جدی دنبال شده می‌شود. مشتریان و همین طور همکاران این امکان را دارند که به طور مستقیم لیست قیمت محصولات در گروه‌ها و برندهای مختلف را دانلود کرده و در اختیار داشته باشند. بدیهی است که این لیست‌های قیمتی، به موقع به روز رسانی شده و قیمت‌های جدید (در صورت وجود) جایگزین خواهند شد.